VALORANT

VALORANT Masters Copenhagen 2022

Maciej Petryszyn5.07.2022, godz. 01:13
fot. Riot Games

Informacje

Nazwa VALORANT Masters Copenhagen 2022
Data 10 – 24  lipca 2022
Miejsce Kopenhaga, Dania
Gra VALORANT
Liczba uczestników 12
Pula nagród 650 500 $
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

DRX

Fnatic

FPX

Guild Esports

stax Boaster ANGE1 Leo
Rb Mistic Shao Sayf
Zest Derke Zyppan koldamenta
BuZz Enzo ardiis Russ
MaKo Alfajer SEIDER trexx
termi⁠ (trener) mini⁠ (trener) d00mbr0s (trener) BARBARR (trener)

KRÜ Esports

Leviatán

LOUD

Northeption

Klaus adverso aspas Meteor
Mazino kiNgg Less JoXJo
NagZ Melser pANcada BlackWiz
delz1k Tacolilla saadhak xnfri
keznit Shyy Sacy Derialy
Leazo (trener) Onur (trener) bzkA (trener) bail (trener)

OpTic Gaming

Paper Rex

XERXIA

XSET

FNS mindfreak foxz AYRIN
Victor f0rsakeN sushiboys BcJ
crashies Benkai sScary dephh
yay d4v41 Crws zekken
Marved Jinggg Surf Cryocells
Chet (trener) alecks (trener) Zeus (trener) SyykoNT (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
  1. Guild Esports 2 2 0   1. DRX 2 2 0
  2. OpTic Gaming 3 2 1   2. FPX 3 2 1
  3. KRÜ Esports 3 1 2   3. Northeption 3 1 2
  4. LOUD 2 0 2   4. XERXIA 2 0 2

Harmonogram
10 lipca

Grupa B

15:00 DRX 2:0 Northeption Ascent 13:8
Bind 13:1

Grupa A

18:00 LOUD 1:2 KRÜ Esports Fracture 13:10
Haven 9:13
Icebox 10:13
21:00 OpTic Gaming 0:2 Guild Esports Icebox 11:13
Split 14:16
11 lipca

Grupa B

17:00 FPX 2:1 XERXIA Bind 14:12
Ascent 9:13
Haven 13:10

Mecz wygranych grupy A

20:00 KRÜ Esports 1:2 Guild Esports Bind 14:12
Fracture 6:13
Icebox 14:16
12 lipca

Mecz wygranych grupy B

15:00 DRX 2:1 FPX Haven 8:13
Fracture 13:6
Breeze 13:6

Mecz przegranych grupy B

18:00 Northeption 2:1 XERXIA Split 9:13
Haven 13:8
Bind 15:13

Mecz przegranych grupy A

21:00 LOUD 1:2 OpTic Gaming Ascent 13:8
Fracture 8:13
Split 12:14
13 lipca

Decydujący mecz grupy B

17:00 FPX 2:0 Northeption Fracture 13:9
Ascent 13:9

Decydujący mecz grupy A

20:00 KRÜ Esports 0:2 OpTic Gaming Split 7:13
Haven 6:13

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
Rex 2
Guild 0
Rex 2
Fnatic 0
Fnatic 2
FPX 0
Rex 2
OpTic 1
LEV 1
DRX 2
DRX 1 Rex 2
OpTic 2 FPX 3
XSET 0
OpTic 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
DRX 0 OpTic 1
FPX 2 FPX 3
Guild 1 FPX 2
FPX 2 Fnatic 1
Fnatic 2
LEV 1
LEV 2
XSET 1

Harmonogram
14 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

17:00 Paper Rex 2:0 Guild Esports Ascent 13:4
Fracture 14:12
20:00 Fnatic 2:0 FPX Icebox 13:10
Haven 13:4
15 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

17:00 Leviatán 1:2 DRX Ascent 13:6
Breeze 5:13
Haven 11:13
20:00 XSET 0:2 OpTic Gaming Haven 7:13
Bind 6:13
16 lipca

1. runda drabinki przegranych

17:00 Guild Esports 1:2 FPX Ascent 11:13
Breeze 13:3
Bind 4:13
20:00 Leviatán 2:1 XSET Split 9:13
Ascent 15:13
Haven 16:14
17 lipca

Półfinał drabinki wygranych

17:00 Paper Rex 2:0 Fnatic Ascent 13:11
Bind 13:10
20:00 DRX 1:2 OpTic Gaming Fracture 13:4
Breeze 4:13
Bind 11:13
18 lipca

2. runda drabinki przegranych

17:00 FPX 2:0 DRX Ascent 13:9
Fracture 13:5
20:00 Leviatán 1:2 Fnatic Fracture 12:14
Ascent 13:10
Bind 15:17
22 lipca

Finał drabinki wygranych

17:00 Paper Rex 2:1 OpTic Gaming Haven 13:3
Bind 9:13
Fracture 13:5

3. runda drabinki przegranych

20:00 FPX 2:1 Fnatic Split 13:15
Bind 13:7
Fracture 13:5
23 lipca

Finał drabinki przegranych

17:00 OpTic Gaming 1:3 FPX Split 6:13
Icebox 8:13
Bind 13:6
Fracture 7:13
24 lipca

Wielki finał

17:00 Paper Rex 2:3 FPX Bind 3:13
Icebox 13:7
Fracture 7:13
Haven 13:7
Breeze 9:13

Klasyfikacja końcowa

1. FPX 1000 pkt
2. Paper Rex 750 pkt
3. OpTic Gaming 500 pkt
4. Fnatic 400 pkt
5-6. DRX, Leviatán 300 pkt
7-8. Guild Esports, XSET 250 pkt
9-10. KRÜ Esports, Northeption 200 pkt
11-12. LOUD, XERXIA 150 pkt

Transmisja

Transmisja z meczów VALORANT Masters Copenhagen 2022 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na kanale VALORANT League East na Twitchu.