STS
fot. Immortals

kNg na stałe w Immortals

Po świetnych występach podczas okresu próbnego Immortals zdecydowało, że Vito „kNg” Giuseppe zostanie w drużynie na stałe. Zawodnik testowany był od końcówki maja. W ciągu dwóch miesięcy brazylijska formacja zdołała między innymi stanąć na najniższym stopniu podium DreamHack Summer 2017, po raz pierwszy w swojej historii awansować na Majora i co więcej – dotrzeć aż do […]

Po świetnych występach podczas okresu próbnego Immortals zdecydowało, że Vito „kNg” Giuseppe zostanie w drużynie na stałe. Zawodnik testowany był od końcówki maja. W ciągu dwóch miesięcy brazylijska formacja zdołała między innymi stanąć na najniższym stopniu podium DreamHack Summer 2017, po raz pierwszy w swojej historii awansować na Majora i co więcej – dotrzeć aż do wielkiego finału PGL Major Kraków 2017, w którym uległa Gambit Esports.

Bez wątpienia ogromny wpływ na te wyniki miał kNg, który w składzie zastąpił Lincolna „fnxa” Laua. Włodarze Immortals docenili jego wkład i podpisali z nim długoterminowy kontrakt.

Tym samym pełny drużynę CS:GO w tej organizacji reprezentują:

  • Henrique „hen1” Teles
  • Ricardo „boltz” Prass
  • Lucas „lucas” Teles
  • Lucas „steel” Lopes
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener

Po Majorze w Krakowie Immortals zdecydowanie zasługuje na odpoczynek. Prawdopodobnie jak większość profesjonalnych drużyn CS:GO, w najbliższym czasie reprezentanci brazylijskiej formacji także udadzą się na wakacje. Po powrocie czeka ich dużo pracy, w tym między innymi występ podczas DreamHack Masters Malmo 2017, który odbędzie się na przełomie sierpnia i września.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DaZeD i swag na temat nowej drużyny

Po pojawieniu się wczorajszej informacji na temat odbanowania graczy, którzy byli zamieszani w ustawianie spotkań, wielu zaczęło zastanawiać się jak w...