STS
Kinguin Icebeasto, Tabasko
fot. ESL

ESL MP: Team 1 z kolejnym zwycięstwem

Na początek kolejnego dnia drugiej kolejki 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski zobaczyliśmy starcie pomiędzy Sneaky FoxEZ a Team 1. Wielu oczekiwało, że Team 1 bardzo szybko sobie poradzi z rywalami, co ostatecznie miało swoje miejsce w trakcie spotkania. Sneaky FoxEZ 0 : 2 19:00 Team 1 Pierwsza gra rozpoczęła się od agresywnego wejścia graczy Team […]

Na początek kolejnego dnia drugiej kolejki 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski zobaczyliśmy starcie pomiędzy Sneaky FoxEZ a Team 1. Wielu oczekiwało, że Team 1 bardzo szybko sobie poradzi z rywalami, co ostatecznie miało swoje miejsce w trakcie spotkania.

Sneaky FoxEZ
0 : 2
19:00
Team 1

Pierwsza gra rozpoczęła się od agresywnego wejścia graczy Team 1 w dżunglę rywali, przez co Quak został spowolniony w swoich działaniach. Zachowanie zawodników drużyny IceBeasto już na samym początku zapowiedziało nam, że będą oni starali się zagrać bardzo agresywnie, tworząc ogromną presję na rywalach. Wydawało się, że wybór najnowszej postaci w Lidze, Kayna, będzie bardzo ryzykowne, lecz jungler Sneaky FoxEZ dość dobrze wykorzystał potencjał tej postaci podczas wczesnej fazy gry. Mimo to, gracze Team 1 bezproblemowo zdobyli przewagę nad rywalami. Niemalże przez całą grę ekipa Mystiquesa prowadziła, a swoją wyższość potwierdzili zdobywając pierwszy punkt w tej rywalizacji.

Drugie starcie było już o wiele bardziej wyrównane. Początek po raz kolejny należał do graczy Sneaky FoxEZ, lecz bardzo szybkie przebudzenie Team 1 pozwoliło im na wyjście na prowadzenie. Fatalny błąd IceBeasto na górnej alei pokazał, że wynik tego starcia nie jest przesądzony. W okolicach 13. minuty drużyna Astraya doprowadziła do sytuacji, gdzie zrównali się z rywalami w zdobytym złocie, co przywróciło im nadzieje na zremisowanie stanu tego BO3. Doświadczenie graczy Team 1 i ich lepsza dyspozycja pomogła im w odzyskaniu kontroli nad spotkaniem. Nawet pomimo zdobycia barona przez Sneaky FoxEZ nie udało im się stworzyć większego zagrożenia, dzięki czemu ekipa IceBeasto zdobywa kolejne punkty ligowe.

Już za kilka chwil rozpocznie się drugie spotkanie zaplanowane na dziś, gdzie Złodzieje Monitorów zmierzą się z Katastrofą Awionetki. Transmisja z tego starcia dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska. Pełny harmonogram, wyniki oraz składy zespołów znajdziecie w naszej relacji tekstowej oraz na oficjalnej stronie turnieju.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kNg na stałe w Immortals

Po świetnych występach podczas okresu próbnego Immortals zdecydowało, że Vito „kNg” Giuseppe zostanie w drużynie na stałe. Zawodnik testowany był od k...