STS

Hatchý otwarty na propozycje od drużyn

Główny trener sekcji League of Legends w Team Kinguin – Adrian „Hatchý” Widera – ogłosił za pomocą swojego profilu na Twitterze, iż jest otwarty na wszelkie propozycje transferowe. I’m still a contracted to Team Kinguin but allowed to entertain the offers for the next split. DM Open. RTs appreciated. — 🐧 hatchý (@hatchyeuw) 31 lipca […]

Główny trener sekcji League of Legends w Team Kinguin – Adrian „Hatchý” Widera – ogłosił za pomocą swojego profilu na Twitterze, iż jest otwarty na wszelkie propozycje transferowe.

Jak mówi sam szkoleniowiec częścią kontraktu, który podpisał z Teamem Kinguin na początku tego roku, była możliwość podejmowania negocjacji z innymi organizacjami po zakończeniu sezonu. Jako że regularna faza Challenger Series dobiegła już końca, Hatchý zdecydował się wyciągnąć rękę do formacji potencjalnie zainteresowanych jego usługami trenerskimi. Oczywiście, nie oznacza to, że Widera opuści barwy „Pingwinów”.

Jeszcze przed kilkoma miesiącami mogliśmy oglądać w pełni polską ekipę w Challenger Series. Następnie po spadku z ligi znacznie odmieniony skład Team Kinguin nie podołał w kwalifikacjach do letniego splitu zmagań, a następnie większość zawodników odeszła z organizacji. Niemniej jednak Hatchý nie zamierzał pozostawać bezczynnym i ruszył z kolejnym projektem mającym na celu odszukać młode talenty polskiej sceny LoL-a. Inicjatywa o nazwie Team Kinguin Academy wciąż trwa, a udział bierze w niej ponad 40 dobrze zapowiadających się graczy oraz 8 aspirujących trenerów.

Hatchý przyznał również, że niezależnie od tego, jak potoczy się jego przyszłość, projekt akademii przeprowadzony będzie do samego końca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

friberg rozwiązał kontrakt z NiP i szuka nowej drużyny!

Adam "friberg" Friberg oficjalnie zakończył swoją współpracę z Ninjas in Pyjamas. Szwedzki zawodnik był podstawowym zawodnikiem tej drużyny do czerwca...