STS
Kermys
fot. ESL

Kermys poza składem Zaprzęgu. Crazy nowym dżunglerem

Pierwsze dwie kolejki fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends nie były zbyt udane dla zawodników Zaprzęgu. Dziś z drużyną oficjalnie pożegnał się Patryk „Kermys” Wojewódzki, który pełnił w niej rolę dżunglera. Lukę pozostawioną w lesie Zaprzęgu wypełni natomiast Adam „Crazy” Fedoruk. Powodów odejścia zawodnika było kilka. Najważniejszym z nich była […]

Pierwsze dwie kolejki fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends nie były zbyt udane dla zawodników Zaprzęgu. Dziś z drużyną oficjalnie pożegnał się Patryk „Kermys” Wojewódzki, który pełnił w niej rolę dżunglera. Lukę pozostawioną w lesie Zaprzęgu wypełni natomiast Adam „Crazy” Fedoruk.

Powodów odejścia zawodnika było kilka. Najważniejszym z nich była jednak toksyczna atmosfera wewnątrz składu, która nijak sprzyjała i tak trudnej już sytuacji ekipy w rozgrywkach ESL Mistrzostw Polski. Zaprzęg nie poradził sobie ani z Teamem DPD, ani Pompa Teamem, przez co plasuje się obecnie na ostatniej lokacie w tabeli – ex aequo ze Złodziejami Monitorów oraz Teamem Paper.

Miejsce Kermysa w Zaprzęgu zajmie Crazy, którego znać możecie kojarzyć z występu na finałach Pucharu Polski Cybersport. Nowy dżungler Zaprzęgu próbował swoich sił w eliminacjach do 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, lecz ostatecznie jego drużynie brakło zaledwie kilku punktów, aby przegonić Kermysa i spółkę. Niemniej jednak, jako że zmiana w składzie formacji nie została zgłoszona na minimum 48 godzin przed rozpoczęciem nadchodzącego spotkania ze Złodziejami Monitorów, w trzeciej kolejce rozgrywek ESL MP w dżungli Zaprzegu zobaczymy Michała „Ravenno” Owczarskiego lub Jakuba „Kubyda” Grobelnego.

Aktualny skład Zaprzęgu prezentuje się następująco:

  • Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
  • Adam „Crazy” Fedoruk
  • Marcin „Bucu” Świech
  • Konrad „Renifer” Potępa
  • Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hatchý otwarty na propozycje od drużyn

Główny trener sekcji League of Legends w Team Kinguin - Adrian "Hatchý" Widera - ogłosił za pomocą swojego profilu na Twitterze, iż jest otwarty na ws...