STS
Puki style

Pompa Team wciąż z czystym kontem w ESL MP

Za nami pierwszy mecz czwartej rundy 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Po kolejne zwycięstwo sięgnęli zawodnicy Pompa Teamu, którzy pokonali Sneaky FoxEZ 2:0, przedłużając tym samym serię wygranych do czterech pod rząd. Pompa Team 2 : 0 Sneaky FoxEZ W początkowych minutach znacznie lepiej radził sobie zespół Raxxo. Mimo iż to „Lisy” przelały pierwszą krew, […]

Za nami pierwszy mecz czwartej rundy 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Po kolejne zwycięstwo sięgnęli zawodnicy Pompa Teamu, którzy pokonali Sneaky FoxEZ 2:0, przedłużając tym samym serię wygranych do czterech pod rząd.

Pompa Team 2 : 0
Sneaky FoxEZ

W początkowych minutach znacznie lepiej radził sobie zespół Raxxo. Mimo iż to „Lisy” przelały pierwszą krew, PT lepiej kontrolował mapę. W jej ręce wpadł pierwszy smok, Rift Herald oraz wieża, a co więcej – miała więcej zabitych minionów na koncie. Nieznaczna przewaga została powiększona w 13. minucie, kiedy śmierć poniosło trzech graczy SF. W 26. minucie Unknown i kompani zdobyli również Barona, który był gwoździem do trumny Sneaky FoxEZ. Zwieńczeniem udanej potyczki był quadra kill dla Matislawa.

Drugi mecz rozpoczął się jeszcze lepiej dla zawodników PT. Aktywność Cinkrofa w pierwszych minutach poskutkowała trzema zabójstwami na konto jego drużyny w pierwszych siedmiu minutach gry. Raz jeszcze znacznie lepsza kontrola mapy powiększyła przewagę Pompa Teamu. Mimo to Sneaky FoxEZ nie powiedziało ostatniego słowa. W 25. minucie pokonali czterech rywali oraz zgarnęli Barona. Problemem pozostała Camille Unknowna, która stale niszczyła wieże na skrajnych alejach. Siedem minut później podczas gdy SF było zajęte walką z Baronem, Unknown samodzielnie postawił kropkę nad „i”, niszcząc Nexus „Lisów”.

Za kilka minut rozpocznie się drugie zaplanowane na dziś spotkanie. Niepokonany dotychczas Team 1 stanie w szranki z Zaprzęgiem, w barwach którego zadebiutuje Adam „Crazy” Fedoruk. Mecz ten będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Pełny harmonogram zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ornn

Ornn dołączy do grona bohaterów League of Legends

Po dołączeniu Kayna do League of Legends mało kto spodziewał się, że ujawnienie kolejnego bohatera nastąpi tak szybko. Tymczasem zalewnie miesiąc i ki...