STS
Xayoo
fot. ESL

Team Paper i Sneaky FoxEZ na start piątej rundy ESL MP w LoL-a

Choć faza grupowa LCS EU oraz LCS NA dobiegła końca, nie oznacza to końca emocji związanych z League of Legends. Dzisiaj bowiem rozpocznie się piąta runda rozgrywek ESL Mistrzostw Polski. Zainauguruje ją starcie Sneaky FoxEZ oraz Teamu Paper. Następnie o kolejne punkty w tabeli powalczą Katastrofa Awionetki oraz Zaprzęg. Team Paper VS 19:00 Sneaky FoxEZ […]

Choć faza grupowa LCS EU oraz LCS NA dobiegła końca, nie oznacza to końca emocji związanych z League of Legends. Dzisiaj bowiem rozpocznie się piąta runda rozgrywek ESL Mistrzostw Polski. Zainauguruje ją starcie Sneaky FoxEZ oraz Teamu Paper. Następnie o kolejne punkty w tabeli powalczą Katastrofa Awionetki oraz Zaprzęg.

Team Paper VS
19:00
Sneaky FoxEZ

Obydwie ekipy mają na koncie zaledwie po jednym zwycięstwie, zdobytym w meczach ze Złodziejami Monitorów. Mimo iż lepszy rezultat odnieśli zawodnicy Sneaky FoxEZ, Team Paper jest o lokatę wyżej dzięki większej liczbie ugranych map. Co więcej, obydwa zespoły walczyły już z trzema czołowymi drużynami. Oznacza to, że wynik dzisiejszego starcia może mieć bardzo duży wpływ na ostateczną klasyfikację, tym bardziej, że w dolnej połowie tabeli jest bardzo ciasno.

Katastrofa Awionetki VS
21:00
Zaprzęg

W tym meczu wskazanie faworyta jest rzeczą nieznacznie łatwiejszą. To za sprawą zwycięstwa Katastrofy Awionetki w meczu z Teamem DPD, który do czasu meczu z kT znajdował się w czołówce tabeli. Choć ta wygrana przyszła dość niespodziewane, trudno mieć wrażenie, że triumf Katastrofy Awionetki był tylko kwestią przypadku. Jeśli Agresivoo i kompani pokażą się z równie dobrej strony, co w starciu z ekipą Kubona, powinni dzisiaj zainkasować kolejne punkty.

Transmisja

Mecze ESL Mistrzostw Polski będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00. Więcej informacji na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 przejmuje Laser Kittenz

Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że Cloud9 zapewniło sobie slot w nadchodzącej Overwatch League. Na tym jednak ekspansja amerykańskiej organiza...