fot. DreamHack

AcilioN i cadiaN opuszczają undefined

Dwóch byłych zawodników Tricked eSports, Asger „AcilioN” Larsen oraz Casper „cadiaN” Møller opuszczają drużynę dowodzoną przez Nicolaia „HUNDENa” Petersena. W ich miejsce wejdą testowani Vicxtor „Andkilde” Andkilde oraz Rasmus „SandeN” Sanden.

Powodem zmian jest brak możliwości znalezienia odpowiedniej roli dla obu zawodników. AcilioN chciałby skupić się na prowadzeniu drużyny w trakcie gry, jednak nie było to możliwe w undefined. Jego zdaniem na innych pozycjach nie jest w stanie w pełni rozwinąć swojego potencjału, przez co traci szanse na polepszenie swoich umiejętności.

W swoim oświadczeniu AcilioN stwierdza:

Gdy tylko skończyłem być prowadzącym w SK bardzo chciałem wrócić do tej roli , gdyż myślę, że wtedy jestem najbardziej pożyteczny dla drużyny. To czas na nowe wyzwania. […] Wciąż wierzę, że mogę wrócić tam, gdzie jest cała ta zabawa. To zajmie trochę czasu, ale jestem gotowy na to wyzwanie. Liczę, że już wkrótce wrócę w nowym zespole.

cadiaN natomiast miał nieco inny problem, gdyż zdaniem HUDENa, nie dało się znaleźć pomysłu na wykorzystanie potencjału Duńczyka. Według oficjalnego oświadczenia kapitana zespołu, nigdy nie udało się podporządkować Møllera pod plan gry. Zdecydowano się więc na zmiany, które mają polepszyć sytuację drużyny w najbliższym czasie.

Skład undefined prezentuje się następująco:

  • Nicolai „HUNDEN” Petersen
  • JOhannes „b0RUP” Borup
  • Danni „smF” Dyg
  • Victor „Andkilde” Andkilde
  • Rasmus „SandeN” Sanden
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sezon (nie taki) ogórkowy – odcinek 3

Zbliżający się powrót na serwery związany z wrześniowym wysypem turniejów oznacza jedno – najlepsze drużyny Counter-Strike: Global Offensive nie mogą...

>