STS

ESL MP: Katastrofa Awionetki pewnie zwycięża nad Sneaky FoxEZ

Drugi mecz szóstej rundy ESL Mistrzostw Polski w League of Legends za nami. W starciu Katastrofy Awionetki ze Sneaky FoxEZ zwyciężyła formacja Agresivoo. Dzięki dzisiejszej wygranej zapewniła sobie ona udział w play-offach ESL MP, natomiast „Lisy” są jedną nogą poza fazą pucharową. Katastrofa Awionetki 2 : 0 Sneaky FoxEZ Już w 3. minucie Quak ruszył […]

Drugi mecz szóstej rundy ESL Mistrzostw Polski w League of Legends za nami. W starciu Katastrofy Awionetki ze Sneaky FoxEZ zwyciężyła formacja Agresivoo. Dzięki dzisiejszej wygranej zapewniła sobie ona udział w play-offach ESL MP, natomiast „Lisy” są jedną nogą poza fazą pucharową.

Katastrofa Awionetki 2 : 0 Sneaky FoxEZ

Już w 3. minucie Quak ruszył do ataku i przelał pierwszą krew na górnej alei. Mimo iż kilka minut później zdobył kolejnego fraga, dzięki lepszej grze na linii stan złota był wyrównany aż do 14. minuty. Wtedy na prowadzenie wysunęła się Katastrofa Awionetki dzięki gankowi na górnej alei i zdobyciu pierwszej wieży. Znacznie lepsza kontrola linii pogłębiała deficyt w funduszach na korzyść KT. W 28. minucie Inspired i kompani zdobyli Barona, a następnie unicestwili rywali i sięgnęli po pierwsze zwycięstwo w serii.

Druga gra była już totalną dominacją Katastrofy Awionetki. Jeszcze przed 10. minutą na koncie zabójstw widniał wynik 4:0, a ponadto KT zdobyło dwa pierwsze smoki oraz wieżę. W 20. minucie Sneaky FoxEZ wykorzystało błąd rywali i zgarnęło trzy zabójstwa, jednak różnica w złocie wynosiła wówczas blisko 10 tysięcy złota. 3 minuty później do ataku ruszyli gracze KT. Po unicestwieniu swoich rywali Katastrofa Awionetki była o włos od zwycięstwa, lecz decydujący cios gracze zadali dopiero w 26. minucie.

We wtorek jutro czekają nas kolejne mecze szóstej rundy ESL Mistrzostw Polski. W pierwszym zmierzą się Team 1 oraz Złodzieje Monitorów. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Pompa Teamu nad DPD, formacja Pawła „Woolite’a” Pruskiego również ma zapewnione miejsce w półfinale rozgrywek. Następnie Team Paper stanie w szranki z Zaprzęgiem. Mecze ESL MP możecie obejrzeć w ESL.TV Polska. Pełny harmonogram oraz klasyfikację grupową znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Puki style

Pompa Team pokonuje DPD i zapewnia sobie miejsce w półfinale ESL MP

Za nami pierwsze starcie przedostatniej kolejki fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Tym razem na Summoner's Rift zmier...