STS
Puchar Polski Cybersport

Pierwsze mecze Pucharu Polski Cybersport już dziś!

Jeżeli ESL Mistrzostwa Polski nie są dla Was wystarczającą dawką emocji, mamy dobrą informację. Dzisiaj rozpoczną się zmagania Pucharu Polski Cybersport w League of Legends! O nagrody z puli 25 000 złotych powalczy szesnaście formacji, wśród których znalazły się czołowe polskie drużyny LoL-a, takie jak Team 1 oraz Pompa Team. Rozgrywki zainauguruje starcie formacji Pawła […]

Jeżeli ESL Mistrzostwa Polski nie są dla Was wystarczającą dawką emocji, mamy dobrą informację. Dzisiaj rozpoczną się zmagania Pucharu Polski Cybersport w League of Legends! O nagrody z puli 25 000 złotych powalczy szesnaście formacji, wśród których znalazły się czołowe polskie drużyny LoL-a, takie jak Team 1 oraz Pompa Team.

Rozgrywki zainauguruje starcie formacji Pawła „Woolite’a” Pruskiego ze Sneaky FoxEZ. Obydwie ekipy zmierzyły się podczas drugiej rundy ESL Mistrzostw Polski. Wtedy zwyciężyli zawodnicy Teamu 1. Od tego czasu jednak w szeregach obydwu formacji doszło do zmian w składach – do T1 powrócił Paweł „delord” Szabla, natomiast „Lisy” pożegnały się z Hristo „Jukestarem” Stanchevem, a w jego miejsce dołączył Bartek „Sater” Szabliński. Szeregi SF zasilił ponadto Artur „Arteemo” Sarnowski, który zastąpi na środkowej linii Macieja „Rocora” Łaszczuka. W związku ze zbyt późnym zgłoszeniem zmian w składzie, w dzisiejszym starciu na midzie zagra raz jeszcze Rocor, zaś Arteemo wystąpi w roli toplanera.

W drugim zaplanowanym na dziś starciu Katastrofa Awionetki podejmie Pierwsze Słowa. Z początku miejsce KT należało do Team Kinguin Academy, jednak po pozyskaniu większości zawodników z jednego składu gra z jednym zmiennikiem mijała się z celem. Miejsce Luckera zajął więc Damian „defles” Filipow i w składzie znanym z ESL MP Katastrofa Awionetki zagra również w PPC. Ich dzisiejszym rywalem będzie najmniej znana ekipa z grupy A – przynajmniej na chwilę obecną.

Harmonogram pierwszego dnia Pucharu Polski Cybersport:

23 sierpnia, środa
19:00 Team 1 vs Sneaky FoxEZ Bo3 – półfinał WB, gr. A
21:00 Pierwsze Słowa vs Katastrofa Awionetki Bo3 – półfinał WB, gr. A

Podczas pierwszej rundy PPC cztery drużyny z każdej grupy zmierzą się w drabince podwójnej eliminacji. Dwie najlepsze formacje z każdego zestawienia awansują do drugiej fazy rozgrywek. Dzisiaj czeka nas pierwsza kolejka grupy A, natomiast jutro zobaczymy w akcji formacje z grupy B. Wszystkie mecze Pucharu Polski Cybersport odbędą się w trybie Bo3. Najważniejsze informacje, takie jak składy wszystkich drużyn, harmonogram rozgrywek oraz podział drużyn na grupy możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis z G2, FaZe z mousesports – przed nami drugi dzień 6. sezonu EPL

Pierwsza kolejka ESL Pro League Season 6 nie rozpoczęła się najlepiej dla G2 Esports. Zwycięzcy lanowych finałów 5. sezonu nie mieli najmniejszych sza...