STS
Snoower
fot. facebook.com/snoowerek

ESL MP: Katastrofa Awionetki pokonuje Team Paper

W pierwszym spotkaniu ostatniego dnia fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, Katastrofa Awionetki pokonała Team Paper i zapewniła sobie grę w ćwierćfinałach, komplikując sytuację swoich dzisiejszych rywali. Team Paper 0 : 2 19:00 Katastrofa Awionetki Pierwsza gra nie rozpoczęła się po myśli Teamu Paper. Katastrofa Awionetki zaczęła budować swoją przewagę od samego początku spotkania, […]

W pierwszym spotkaniu ostatniego dnia fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, Katastrofa Awionetki pokonała Team Paper i zapewniła sobie grę w ćwierćfinałach, komplikując sytuację swoich dzisiejszych rywali.

Team Paper 0 : 2
19:00
Katastrofa Awionetki

Pierwsza gra nie rozpoczęła się po myśli Teamu Paper. Katastrofa Awionetki zaczęła budować swoją przewagę od samego początku spotkania, zdobywając m.in. pierwszą krew. Niemalże przez całą mapę drużyna Tobiasza „Agresivoo” Ciby miała przewagę w złocie i nie tylko. To właśnie toplaner był jedną z najjaśniejszych postaci w tym starciu. Kluczowa okazała się być walka w okolicach smoka w 15. minucie spotkania, gdzie Katastrofie udało się wygrać teamfight. Kolejne zabójstwa tylko dobijała Marcina „Xayoo” Majkuta i kolegów, a nieudana próba zgarnięcia przez nich Barona wbiła gwóźdź do ich trumny w tej grze.

Kolejne starcie także rozpoczęło się o wiele lepiej dla Katastrofy Awionetki. Podobnie jak na poprzedniej mapie, teraz także zdecydowano się na rozpoczęcie teamfightu w okolicach smoka, tym razem kilka chwil przed 20. minutą. Dużo szczęścia mieli gracze Teamu Paper, gdyż udało im się wtedy zmniejszyć przewagę rywali, lecz doświadczenie kT okazało się być kluczowe w tym starciu. Każdy kolejny pojedynek pomiędzy zawodnikami obu drużyn kończył się tak samo, gdyż przewaga Katastrofy Awionetki była po raz kolejny ogromna. Team Paper doszło jednak do głosu po świetnej sytuacji wykorzystanej przez Patryka „Snoowera” Grąbkę. Pomimo tego, drużyna Damiana „Deflesa” Filipowa była w stanie zakończyć tę mapę na swoją korzyść i awansować do ćwierćfinału.

Przed nami ostatnie spotkanie podczas fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski pomiędzy Sneaky FoxEZ a Zaprzęgiem. Transmisja z tego starcia dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska. Pełny harmonogram, wyniki oraz składy zespołów znajdziecie w naszej relacji tekstowej oraz na oficjalnej stronie turnieju.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy format BLAST Pro Series

Organizatorzy BLAST Pro Series opublikowali kolejne szczegóły dotyczące listopadowego turnieju w Kopenhadze. Tym razem przyszło nam poznać format rozg...