STS
Roison
fot. ESL

Roison dołącza do Movistar Riders

Za pośrednictwem Twittera, Michał „Roison” Dubiel poinformował, że dołącza do hiszpańskiego Movistar Riders. Będzie to dla niego kolejna drużyna z Półwyspu Iberyjskiego, w której midlaner będzie miał okazję zagrać. I am happy to join @Movistar_Riders Hope to learn and improve a lot there, and looking forward for the start of the season. 😀 — Michał […]

Za pośrednictwem Twittera, Michał „Roison” Dubiel poinformował, że dołącza do hiszpańskiego Movistar Riders. Będzie to dla niego kolejna drużyna z Półwyspu Iberyjskiego, w której midlaner będzie miał okazję zagrać.

W trakcie ostatnich miesięcy Roison występował w takich drużynach jak Giants! Only the Brave, a także zastępował Isaaca „xPePiiego” Floresa w ThunderX3 Baskonii podczas ESL Masters Espana rozgrywanego podczas Gamepolis.

Obecnie Roison reprezentuje także barwy Katastrofy Awionetki, która ma za sobą wszystkie mecze w pierwszym etapie ESL Mistrzostw Polski. W zmaganiach tych po zajęciu trzeciego miejsca w etapie ligowym kT awansowało do play-offów. Z kolei w Pucharze Polski Cybersport Roisonowi i jego zespołowi udało się pokonać w pierwszym meczu grupowym Pierwsze Słowa i awansować do finału drabinki wygranych.

W barwach Movistar Riders mieliśmy okazję oglądać innego polskiego midlanera, Marcina „Bucu.exe” Świecha, który z zespołem pożegnał się w połowie lipca. Na jego miejsce wybrano Jørgena „Hatrixxa” Elgåena, który wciąż pozostaje w drużynie. Nie wiadomo jednak czy w związku z przyjściem Roisona nie opuści on drużyny, która ostatni sezon drugiej ligi hiszpańskiej kończyła w przedziale 3-4.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wystartował szósty sezon rozgrywek rankingowych

O 2:00 w nocy polskiego czasu wystartował szósty sezon rozgrywek rankingowych w Overwatch. Zgodnie z zapowiedziami Jeffa Kaplana, zamiast standardowyc...