STS
fot. DreamHack

Alarm pożarowy podczas DreamHacka. Kolejne cwierćfinały opóźnione

Wszyscy przebywający w Malmö Arena, w której odbywa się kolejna edycja DreamHack Masters, zostali ewakuowani z budynku. Powodem takiej sytuacji jest alarm pożarowy, który pojawił się tuż po drugim ćwierćfinale pomiędzy Ninjas in Pyjamas a Natus Vincere. The fire alarm was set off at the venue. It’s standard procedure to evacuate for everyone’s safety. We […]

Wszyscy przebywający w Malmö Arena, w której odbywa się kolejna edycja DreamHack Masters, zostali ewakuowani z budynku. Powodem takiej sytuacji jest alarm pożarowy, który pojawił się tuż po drugim ćwierćfinale pomiędzy Ninjas in Pyjamas a Natus Vincere.

Po kilkunastu minutach organizatorzy poinformowali, że wszyscy są bezpieczni. Odpowiednie służby musiały jednak sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. W końcu wszyscy mogli wracać do areny.

Przez tę sytuację możemy być pewni, że pozostałe ćwierćfinały zostaną opóźnione jeszcze bardziej. Mecz pomiędzy Astralis a Gambit Esports rozpocznie się w ciągu kilkunastu/kilkudziesięciu minut, a później czeka nas jeszcze pojedynek North i Immortals.

Transmisja dostępna będzie pod tym adresem. Najważniejsze informacje o DreamHacku znajdziecie w naszej relacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Malmö: Ninjas in Pyjamas wygrywa w starciu legendarnych organizacji

Czy powoli jesteśmy świadkami powrotu Ninjas in Pyjamas? Wiele na to wskazuje, gdyż szwedzka formacja już teraz może być pewna gry w półfinale DreamHa...