STS
fot. Psyonix

Trwają zapisy do drugiego turnieju kwalifikacyjnego do Red Bull Wjazd na Bramkę

Już dziś można zarejestrować swój zespół do udziału w nadchodzących kwalifikacjach w ramach Red Bull Wjazd na Bramkę. Drugi otwarty turniej zaplanowano na czwartek 7 września na godzinę 19:00. Ponownie stawką będą dwa miejsca w fazie finałowej, która odbędzie się 15 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week. Już dwa duety zapewniły sobie udział w […]

Już dziś można zarejestrować swój zespół do udziału w nadchodzących kwalifikacjach w ramach Red Bull Wjazd na Bramkę. Drugi otwarty turniej zaplanowano na czwartek 7 września na godzinę 19:00. Ponownie stawką będą dwa miejsca w fazie finałowej, która odbędzie się 15 października na targach T-Mobile Warsaw Games Week. Już dwa duety zapewniły sobie udział w walce o tytuł mistrzowski, a są to 10k i samolot (PetricK i Shikuni) oraz XDDD (FuriatH i k1npatsu).

W pierwszym turnieju kwalifikacyjnym wzięło udział 50 duetów, ale tylko dwa mogły awansować do finałów. Drużyna 10k i samolot gładko pokonała resztę stawki przegrywając w całym turnieju tylko jedną rundę. Znacznie cięższą drogę do awansu mieli zawodnicy XDDD, którzy dwukrotnie znaleźli się o krok od porażki, jednak ostatecznie zarówno w ćwierćfinale, jak i półfinale, wygrali 3:2. Pełne wyniki pierwszej rundy można znaleźć na stronie ESL Play.

Zapisy do kolejnych kwalifikacji dostępne są na stronie Red Bull Wjazd na Bramkę. Zawody odbędą się 7 września, a mogą w nich wziąć udział wszyscy chętni. Trwa także konkurs na najładniejsze bramki strzelone w trakcie zawodów, którego szczegóły można znaleźć w tym miejscu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TSM

Team SoloMid z kolejnym tytułem mistrza LCS NA!

Szósty raz w historii, trzeci raz z rzędu - Team SoloMid znów okazał się najlepszą formacją w Ameryce Północnej. Ubiegłej nocy rozstrzygnięto wielki f...