STS
kubon

Startują play-offy ESL MP. Na początek Team DPD kontra Zaprzęg

Już dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się inauguracyjne spotkanie fazy pucharowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Przed nami pierwszy ćwierćfinał, w którym zobaczymy Team DPD oraz Zaprzęg. Ten i wszystkie inne pojedynki w ramach play-offów ESL MP będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Team DPD   VS 19:00 Bo5 Zaprzęg Jeśli […]

Już dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się inauguracyjne spotkanie fazy pucharowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Przed nami pierwszy ćwierćfinał, w którym zobaczymy Team DPD oraz Zaprzęg. Ten i wszystkie inne pojedynki w ramach play-offów ESL MP będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska.

Team DPD   VS
19:00
Bo5
Zaprzęg

Jeśli chodzi o to spotkanie, to z pewnością większa część entuzjastów polskiej sceny bezsprzecznie wyróżniłaby Team DPD jako murowanego faworyta. Formacja ta składa się z niesamowicie doświadczonych zawodników nie tylko na polskiej, ale także na międzynarodowej scenie, którzy niejednokrotnie stawali już na najwyższych stopniach podium rodzimych rozgrywek. Ponadto na korzyść Teamu DPD może przemawiać fakt, iż z Zaprzegiem poradził sobie on bez większych problemów już w 1. kolejce fazy grupowej turnieju. Niemniej jednak od tamtego momentu minęło sporo czasu, a w drużynie Renifera pojawił się zupełnie nowy dżungler. Zaprzęg udowodnił już, że jest w stanie podjąć równą walkę z resztą ćwierćfinalistów i z pewnością da z siebie wszystko, aby awansować do półfinału.

Wszystkie pojedynki fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski w LoL-a będą rozgrywane w trybie Bo5. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie dostępna na kanale ESL.TV Polska. Komentarzem zajmą się Michał „Avahir” Kudliński, Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Daniel „Rajon” Pastusiak. W gronie analityków znajdą się natomiast Paula Zawadzka oraz dżungler Illuminar Gaming – Wojciech „Tabasko” Kruza. Więcej informacji na temat rozgrywek ESL MP znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kennyS: Wszyscy wykonaliśmy kawał dobrej roboty

Lider zwycięzcy DreamHack Masters Malmö 2017 i MVP tego turnieju – Kenny „kennyS” Schrub – opowiedział o ostatnim dniu rywalizacji w Malmö Arenie i o...