STS
Puchar Polski Cybersport

Sneaky FoxEZ i Lan Breakers kończą swoją przygodę z PPC

Kolejne mecze Pucharu Polski Cybersport za nami. W środowy wieczór została rozegrana pierwsza runda drabinki przegranych w grupach A i B. Do rozstrzygnięcia obydwu spotkań potrzeba było trzech starć na Summoner’s Rift. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęły Pierwsze Słowa oraz Przygoda. PS pokonało Sneaky FoxEZ, zaś ekipa Curatora wygrała z Lan Breakers. Dla „Lisów” oraz LB jest to koniec przygody z tą odsłoną PPC. Z kolei zwycięzcy dzisiejszych spotkań utrzymali się w zawodach i tylko jeden mecz dzieli ich od awansu do ćwierćfinałów. Rywali Pierwszych Słów oraz Przygody w poszczególnych finałach drabinek przegranych poznamy już w poniedziałek.

Wyniki dzisiejszych spotkań Pucharu Polski Cybersport:

6 września, środa
19:00 Sneaky FoxEZ 1:2 Pierwsze Słowa Bo3 – runda #1 LB, gr. A
21:00 Przygoda 2:1 Lan Breakers Bo3 – runda #1 LB, gr. B

Emocje związane z PPC wracają już dzisiaj o 19:00. O utrzymanie w rozgrywkach powalczą formacje z grup C oraz D. Na początek odświeżony skład Szef+6 stanie w szranki z Lemon Pleasure, a tuż po tym spotkaniu LGBT zmierzy się z Teamem Paper. Przegrani wymienionych meczów zakończą swoją przygodę z tą edycją Pucharu Polski Cybersport. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL S6: North zrównuje się z FaZe, wpadka Astralis

Ani North, ani też Astralis w środowy wieczór nie zdobyły kompletu punktów. Obie duńskie formacje zmuszone były podzielić się zdobyczą ze swoimi rywal...