STS

Team 1 deklasuje Katastrofę Awionetki i awansuje do ćwierćfinału PP Cybersport

Za nami finał drabinki wygranych grupy A Pucharu Polski Cybersport, w którym ujrzeliśmy Katastrofę Awionetki oraz Team 1. Ostatecznie triumfem cieszyć mogą się reprezentanci drugiej z wymienionych ekip, którzy bez większych problemów ograli swoich przeciwników. Tym samym Team 1 został pierwszym ćwierćfinalistą turnieju. Katastrofa Awionetki 0 : 2 Team 1 Team 1 od początku pierwszej […]

Za nami finał drabinki wygranych grupy A Pucharu Polski Cybersport, w którym ujrzeliśmy Katastrofę Awionetki oraz Team 1. Ostatecznie triumfem cieszyć mogą się reprezentanci drugiej z wymienionych ekip, którzy bez większych problemów ograli swoich przeciwników. Tym samym Team 1 został pierwszym ćwierćfinalistą turnieju.

Katastrofa Awionetki 0 : 2 Team 1

Team 1 od początku pierwszej odsłony tej serii dominował swojego oponenta. Już po paru minutach starcia Woolite i delord zdołali przelać pierwszą krew na Deflesie, przez co później duet Katastrofy Awionetki miał spore problemy z farmieniem i wróceniem na właściwy tor. Chwilę później obie formacje wdały się w spore zamieszanie na dolnej alejce, z którego ostatecznie to Team 1 wyszedł korzystniej. Jeszcze przed pojawieniem się 20. minuty na zegarze Team 1 zwyciężył kolejną walkę drużynową i prowadził aż siedmioma tysiącami sztuk złota. Przewaga powiększyła się jeszcze bardziej, gdy Team 1 zgładził Nashora i zabił aż czterech przeciwników. Choć Katastrofa Awionetki broniła się jeszcze przez jakiś czas, to i tak losy spotkania były już przesądzone.

W początkowej fazie kolejnej rozgrywki oglądaliśmy bardzo podobny scenariusz, co w pierwszej. Team 1 znów zaprezentował nam kilka imponujących ataków na dolną alejkę, a grający Tristaną Woolite popisywał się swoimi niesamowitymi umiejętnościami. Dzięki przyciśnięciu dolnej alejki Katastrofy Awionetki do muru, Team 1 z łatwością mógł zgładzić Piekielnego Smoka, co znacznie wzmocniło ich siłę. W okolicy 20. minuty gry Tabasko i spółka fenomenalnie rozegrali walkę drużynową, zabijając zawodników kT oraz podejmując Nashora. Chwilę później oglądaliśmy rozpadający się Nexus bezsilnej Katastrofy Awionetki.

Już za chwilę rozpocznie się finał drabinki wygranych zestawienia B. O miejsce w ćwierćfinale Pucharu Polski Cybersport zagrają Team DPD oraz Team 8. Transmisja z tego pojedynku będzie dostępna na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat PP Cybersport znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogłoszono szczegóły zamkniętych eliminacji do EPICENTER 2017

Mimo że od rozpoczęcia EPICENTER 2017 dzieli nas jeszcze ponad miesiąc, organizatorzy już teraz przeprowadzą zamknięty turniej eliminacyjny, którego s...