fot. AS Roma

Koszulki AS Roma z logiem Fnatic w FIFA 18 Ultimate Team

Na początku tego roku włoski klub piłkarski AS Roma ogłosił rozpoczęcie współpracy z brytyjską organizacją Fnatic, której efektem było powstanie AS Roma eSports. Jednocześnie ekipa ze stolicy, śladem innych futbolowych drużyn, zdecydowała się na otwarcie własnej sekcji FIFA.

– Wejście FIFA do świata e-sportu zwróciło uwagę wielu organizacji, ale także i uznanych zespołów piłkarskich. Jako Fnatic jesteśmy podekscytowani możliwością wyjścia na ten rozwijający się rynek wraz z AS Romą, jednym z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych klubów – stwierdził wówczas prezes Fnatic, Wouter Sleijffers. Od tego czasu zawodnicy Romy nie osiągali spektakularnych sukcesów, ale i tak kilkukrotnie udało im się pokazać z niezłej strony na międzynarodowych imprezach.

Dzisiaj natomiast Włosi ogłosili, iż ich koszulki, na których oczywiście znajdzie się również logo Fnatic, będą dostępne w Ultimate Team, jednym z najpopularniejszych trybów, który oczywiście pojawi się również w nadchodzącej edycji FIFY.


Przypomnijmy, że FIFA 18 swoją oficjalną premierę będzie miała już 29 września. Gra zostanie wydana równocześnie na wszystkich najbardziej liczących się platformach, tj. na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Team Kinguin z drużyną Dota 2

Od dłuższego czasu czekaliśmy na informację dotyczącą nowej organizacji polskiej formacji Let's Do It. Dziś już wiemy, że zawodnicy będą reprezentować...