STS

Czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Kto zagra w ćwierćfinałach PPC?

Wczoraj poznaliśmy dwie z czterech drużyn, które dołączą do zwycięzców grup Pucharu Polski Cybersport w ćwierćfinałach turnieju. Dziś czekają nas następne mecze decydujące o awansie. Nie da się ukryć, że w pierwszym starciu wielu będzie upatrywać Szef+6 w roli faworyta. Dla obu drużyn będzie to pierwsze spotkanie w tej edycji Pucharu Polski Cybersport, gdyż po […]

Wczoraj poznaliśmy dwie z czterech drużyn, które dołączą do zwycięzców grup Pucharu Polski Cybersport w ćwierćfinałach turnieju. Dziś czekają nas następne mecze decydujące o awansie.

Nie da się ukryć, że w pierwszym starciu wielu będzie upatrywać Szef+6 w roli faworyta. Dla obu drużyn będzie to pierwsze spotkanie w tej edycji Pucharu Polski Cybersport, gdyż po dość niespodziewanej przegranej drużyny Sebastiana „niQ760” Robaka z Maestro Burgerami, spadli oni do drabinki przegranych, gdzie następnie udało im się zwyciężyć bez straty mapy Lemon Pleasure. Nieco trudniej z reprezentantami tej formacji mieli gracze Placu Zabaw, gdyż nie udało im się bezproblemowo przejść przez starcie półfinałowe drabinki wygranych.

Drugie spotkanie dzisiejszego wieczoru zagwarantuje nam wiele emocji. Możemy być tego pewni, gdyż po jednej stronie zobaczymy Studentów na Odwyku – drużynę, która potrafi zaskoczyć nawet mimo gorszych chwil. Ich rywalami będzie doskonale znane Team Paper z Marcinem „Xayoo” Majkutem w składzie. Nie da się ukryć, że to ci drudzy będą stawiani w roli faworyta, choć nie należy szybko skreślać zespołu DiabloSa. W dość ciekawej potyczce z LGBT udało im się wyjść zwycięsko i dopiero ESL Wicemistrz Polski, Pompa Team, okazał się być nie do przejścia. Czy dziś będzie inaczej? Tego nie wiadomo, lecz można być pewnym, że Studenci na Odwyku będą chcieli powalczyć o awans do play-offów.

21 września, czwartek
19:00 Plac Zabaw vs Szef+6 Bo3 – finał LB, gr. C
21:00 Studenci na Odwyku vs Team Paper Bo3 – finał LB, gr. D

Wszystkie spotkania w ramach Pucharu Polski Cybersport będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja z dzisiejszych starć rozpocznie się o godzinie 19:00. Po więcej informacji na temat PPC w LoL-a zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie tam między innymi pełny harmonogram rozgrywek oraz składy wszystkich drużyn.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Space Soldiers rywalem Virtus.pro w barażach o ECS Season 4

Zmagania w ramach ECS Season 4 Development League już za nami. Niestety Team Kinguin jeszcze przed finiszem zawodów odpadł z walki o awans, notując ba...