STS
Puchar Polski Cybersport

Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski Cybersport

Zakończyły się wszystkie spotkania fazy grupowej Pucharu Polski Cybersport. Tuż po meczu pomiędzy Team Paper a Studentami na Odwyku odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych. Dzięki wygraniu swoich grup, najwyższe rozstawienie otrzymały: Team 1, Team DPD, Maestro Burgery oraz Pompa Team. Do każdej z tych drużyn dobrany został zespół, któremu udało się wygrać w meczach ostatniej […]

Zakończyły się wszystkie spotkania fazy grupowej Pucharu Polski Cybersport. Tuż po meczu pomiędzy Team Paper a Studentami na Odwyku odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych.

Dzięki wygraniu swoich grup, najwyższe rozstawienie otrzymały: Team 1, Team DPD, Maestro Burgery oraz Pompa Team. Do każdej z tych drużyn dobrany został zespół, któremu udało się wygrać w meczach ostatniej szansy. W tej grupie znajdują się: Katastrofa Awionetki, Team8, Szef+6 oraz Team Paper. Ekipy, które spotkały się ze sobą w fazie grupowej nie mogły zostać wylosowane w jednej parze ćwierćfinałowej.

25 września, poniedziałek
19:00 Pompa Team vs Katastrofa Awionetki Bo3
21:00 Team 1 vs Team8 Bo3
26 września, wtorek
19:00 Maestro Burgery vs Team Paper Bo3
21:00 Team DPD vs Szef+6 Bo3

Pierwsze spotkania fazy play-off zostaną rozegrane w poniedziałek, 25 września od godziny 19:00. Osiem pozostałych drużyn walczyć będzie o możliwość gry w finałach, które odbędą się podczas Poznań Game Arena. Pula nagród turnieju wynosi 25 000 złotych. Transmisja ze wszystkich spotkań dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat Pucharu Polski Cybersport znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Xayoo

Team Paper zamyka listę ćwierćfinalistów Pucharu Polski Cybersport

Za nami ostatni decydujący o awansie do fazy pucharowej Pucharu Polski Cybersport pojedynek. Team Paper pokonał Studentów na odwyku w dwóch starciach,...