Skład Epsilon uszczuplił się do dwóch aktywnych graczy. Kilka dni po tym, jak Owen „smooya” Butterfield został przesunięty na ławkę rezerwowych, z zespołem oficjalnie pożegnał się kolejny zawodnik – André "BARBARR" Möller.

Ostatnie tygodnie z pewnością nie należą do najbardziej stabilnych w historii Epsilon. Drużyna jest obecnie w rozsypce, a wszystko zaczęło się od odejścia prowadzącego, Fredrika „freddieba” Buö. 23-latek postanowił kontynuować swoją karierę w GODSENT. Odejście lidera pociągnęło za sobą falę kolejnych decyzji kadrowych. Pierwszą z nich było pożegnanie się ze smooyą, który stwierdził, że odsunięcie go od pierwszego składu jest związane z tym, że nie mówi on po szwedzku. Teraz przyszła kolej na… Szweda. BARBARR definitywnie opuszcza Epsilon, które oficjalnie reprezentował od listopada 2016 roku.

Według informacji portalu Fragbite.com, 27-latek zdecydował się opuścić drużynę, ponieważ planuje on być częścią innego, nowego zespołu. W nowym projekcie BARBARR ma grać u boku doświadczonych skandynawskich zawodników – m.in. byłego snajpera Ninjas in Pyjamas Mikaila „Maikelele” Billa czy prowadzącego Fnatic Markusa „pronaxa” Wallstena. Co ciekawe, ten drugi nie tak dawno pożegnał się z GODSENT, gdzie zastąpił go wspomniany freddieb. Jeżeli wierzyć plotkom, to nowy skład BARBARRA i spółki będzie prezentować się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Markus „pronax” Wallsten
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • André „BARBARR” Möller
  • Karl-William „kalle” Haraldsen