STS
fot. Team Liquid

Bez Polaków w turnieju drużynowym podczas DreamHack Denver 2017

W turnieju indywidualnym podczas DreamHack Denver 2017 zobaczymy aż dwóch Polaków, ale za to ani jednego z rodaków nie uświadczymy w zawodach drużynowych. Wczoraj żaden z zespołów, w którym występował gracz znad Wisły, nie przebrnął przez eliminacje. Najbliższej celu byli Maciej „Av3k” Krzykowski oraz Wiktor „phaze” Skwarczynski. Niestety ekipa wait4us, w której gościnie grał zawodnik Virtus.pro, uległa w […]

W turnieju indywidualnym podczas DreamHack Denver 2017 zobaczymy aż dwóch Polaków, ale za to ani jednego z rodaków nie uświadczymy w zawodach drużynowych. Wczoraj żaden z zespołów, w którym występował gracz znad Wisły, nie przebrnął przez eliminacje.

Najbliższej celu byli Maciej „Av3k” Krzykowski oraz Wiktor „phaze” Skwarczynski. Niestety ekipa wait4us, w której gościnie grał zawodnik Virtus.pro, uległa w decydującym meczu winrar license salesmen. Natomiast Myztro Gaming phaze’a musiało pogodzić się z porażką ze Stacked. Co ciekawe, w tej ostatniej formacji znajdziemy Jamesa „2GD” Hardinga, w przeszłości związanego ze sceną Quake IV oraz World of Warcraft.

W tej sytuacji na głównych faworytów całej imprezy wyrastają gracze Teamu Liquid. Amerykanie jak burza przebrnęli przez wszystkie rundy kwalifikacji i wydaje się, że w Denver bez problemu będą kontynuować dobrą passę zapoczątkowaną podczas Quake World Championship 2017.

Na zawodach zobaczymy takie drużyny, jak:

I Totem Teles

Team Liquid

Stacked

winrar license salesmen

ckap rapha noctis Spart1e
botmode DaHanG fazz BusdriverX
sen whaz toxjq Lithz
Kane kgb 2GD Juven1le

Turniej Sacrifice podczas DreamHack Denver 2017 zostanie rozegrany między 20 a 22 października. Jego łączna pula nagród osiągnie sumę 40 tysięcy dolarów, z czego zwycięski zespół zgarnie połowę tej sumy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wygrane PRIDE i AGO w pierwszej rundzie eliminacji do SL i-League Invitational Shanghai

Od rozpoczęcia StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017 dzieli nas jeszcze ponad miesiąc. Jednakże zmagania w ramach pierwszego etapu eliminacji...