Po krótkim okresie gry jako zmiennik Yaman "yam" Ergenekon został oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem Tainted Minds. Tym samym doświadczony Australijczyk powraca po półrocznym rozbracie z profesjonalną sceną.

Ergenekon najbardziej znany jest z okresu swojej gry w barwach Renegades, którą to ekipę opuścił w marcu tego roku. Od tego czasu 28-latek kilkukrotnie wspomagał borykające się z problemami kadrowymi Tainted Minds, biorąc z zespołem tym udział m.in. w 2. sezonie ZEN League. Teraz będzie już permanentnym członkiem składu, zajmując w nim miejsce Jessego "InfrequeNta" Barkera, który kilkanaście dni temu przeszedł do Athletico Esports.

Jestem bardzo podekscytowany możliwością gry dla Tainted Minds – przyznał yam w rozmowie z serwisem HLTV. – Wiem, że ten zespół ma w sobie spory potencjał i może prezentować się dobrze zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, także rozwijanie się powinno sprawić nam sporo frajdy. Bardzo zależy mi na tym, by zagrać na azjatyckim Minorze (niezależnie od tego kiedy miałby on być), a zagranie tam przeciwko Renegades byłoby czymś wspaniałym. Od momentu, gdy stamtąd odszedłem, miałem dość długą przerwę. Odpoczynek od Counter-Strike'a pozwolił mi wyjechać na długie wakacje, było mi to bardzo potrzebne. Teraz jednak jestem gotowy, by powrócić mocniejszym niż kiedykolwiek wcześniej – dodał.

W tej sytuacji skład Tainted Minds prezentuje się następująco:

  • Chris „ofnu” Hanley
  • Ryan „zewsy” Palmer
  • Mike „ap0c” Aliferis
  • Connor „chuch” Morgan
  • Yaman „yam” Ergenekon
  • Australia Fergus „ferg” Stephenson – trener