STS
niQ

PPC: Dziś poznamy dwóch ostatnich półfinalistów

Wczorajsze mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski Cybersport odbyły się bez większych zaskoczeń. Pompa Team pokonał Katastrofę Awionetki, natomiast Illuminar Gaming pewnie poradził sobie z Teamem 8. Dziś w grze zobaczymy kolejnych faworytów do zdobycia tytułu mistrza. Drugi dzień ćwierćfinałów rozpoczniemy o godzinie 19:00. Spotkają się wtedy Maestro Burgery i Team Paper. Pierwsi z nich to drużyna, […]

Wczorajsze mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski Cybersport odbyły się bez większych zaskoczeń. Pompa Team pokonał Katastrofę Awionetki, natomiast Illuminar Gaming pewnie poradził sobie z Teamem 8. Dziś w grze zobaczymy kolejnych faworytów do zdobycia tytułu mistrza.

Drugi dzień ćwierćfinałów rozpoczniemy o godzinie 19:00. Spotkają się wtedy Maestro Burgery i Team Paper. Pierwsi z nich to drużyna, która była w stanie dwukrotnie pokonać Szef+6 w pierwszej rundzie rozgrywek, a następnie zagwarantować sobie awans do play-offów zwycięstwem nad Placem Zabaw. Ich dzisiejsi przeciwnicy natomiast nie mieli tak prostej drogi, gdyż po przegranej z Pompa Teamem musieli wygrać dwa kolejne mecze, aby znaleźć się w kolejnej fazie Pucharu Polski Cybersport. Najpierw poradzili sobie z reprezentantami LGBT, a następnie w meczu o wszystko pokonali Studentów na Odwyku.

Nie jest oczywistym, kto zwycięży w tym starciu. Obie drużyny są dobrze przygotowane do rozgrywek i jedynie lepsza bądź gorsza dyspozycja zadecyduje o ewentualnym zwycięzcy. Bardziej zastanawiać może forma graczy Maestro Burgerów, którzy ostatnimi czasy nie przeżywają najlepszych chwil.

W drugim pojedynku, który planowo rozpocznie się o 21:00, zobaczymy hitowe spotkanie pomiędzy Teamem DPD a Szef+6. Drużyna Krystiana „Czaru” Przybylskiego bez większych kłopotów przedostała się do kolejnej fazy turnieju, pokonując Lan Breakers (2:0) oraz Team 8 (2:1). Nieco inaczej wygląda sytuacja byłych Mistrzów Polski, którzy już na starcie zaliczyli wpadkę z Maestro Burgerami, przez co musieli walczyć w drabince przegranych. Tam jednak byli w stanie pokonać Lemon Pleasure oraz Plac Zabaw.

Wielu wskazywałoby na zwycięstwo Szef+6, jednak jak już wielokrotnie się o tym przekonaliśmy, Team DPD jest w stanie sprawić niespodziankę i zaskoczyć rywali. Dziś najprawdopodobniej po raz kolejny obejrzymy dobre widowisko z udziałem tych dwóch drużyn, gdyż zawodnicy obu zespołów są niemal pewni tego, że wystąpią w półfinałach Pucharu Polski Cybersport.

26 września, wtorek
19:00 Maestro Burgery vs Team Paper Bo3
21:00 Team DPD vs Szef+6 Bo3

Transmisja ze spotkań play-offów Pucharu Polski Cybersport dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Worlds 2017: Faza Play-In bliżej zakończenia. Poznaliśmy pary decydującej rundy

Za nami ostatni dzień pierwszej części fazy play-in. Wiemy już, że Fnatic oraz 1907 Fenerbahçe Espor znalazły się na szczycie tabel grup C i D, natomi...