STS
Sneaky FoxEZ

Fireball przejęte przez Sneaky FoxEZ

Po nieudanej przygodzie podczas 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, drugiej edycji Pucharu Polski Cybersport oraz braku kwalifikacji do drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, Sneaky FoxEZ postanowiło rozpocząć współpracę z nową drużyną. Od dziś gracze drużyny Fireball będą występować w barwach Lisów. Ostatni czas nie był najlepszy dla Sneaky FoxEZ. Podopieczni organizacji po fazie grupowej odpadli […]

Po nieudanej przygodzie podczas 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, drugiej edycji Pucharu Polski Cybersport oraz braku kwalifikacji do drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, Sneaky FoxEZ postanowiło rozpocząć współpracę z nową drużyną. Od dziś gracze drużyny Fireball będą występować w barwach Lisów.

Ostatni czas nie był najlepszy dla Sneaky FoxEZ. Podopieczni organizacji po fazie grupowej odpadli z rozgrywek 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, bardzo szybko pożegnali się także z trwającą edycją Pucharu Polski Cybersport. Dodatkowo, zespołowi nie udało się zakwalifikować do drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Postanowiono jednak rozpocząć współpracę z zespołem, który dał radę pokonać Digital Paradox – Cloud w finale drugich kwalifikacji, co oznaczało awans do kolejnej edycji PLE.

Na temat sytuacji drużyny wypowiedział się CEO Sneaky FoxEZ, Daniel „Rajon” Pastusiak:

Po nieudanych występach w ramach ESL MP i kwalifikacjach do PLE w założeniu mieliśmy odejść w cień, przegrupować się i dopiero przy okazji kwalifikacji Challenger Series podjąć walkę turniejową. Z inicjatywą grania pod barwami Sneaky FoxEZ wyszli jednak sami zawodnicy Fireball co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i utwierdziło mnie w przekonaniu że działanie jako organizacja i wspieranie zawodników ma sens, a co za tym idzie scena powoli zmierza ku pełnemu profesjonalizmowi. Po raz kolejny będzie okazja kibicować lisom i mam nadzieję, że wnioski jakie wyciągnęliśmy jako organizacja podczas ESL MP spowodują że wyniki w PLE będą lepsze.

O swojej nowej organizacji wypowiedział się także kapitan zespołu, Eryk „Mush” Kraszewski:

Bardzo cieszymy się, że wspólnie z chłopakami znaleźliśmy nowy dom. Liczymy na to, że dzięki temu, nasza gra ustabilizuje się i na spokojnie będziemy mogli podejść do kolejnego sezonu Polskiej Ligi Esporotwej.

Skład Sneaky FoxEZ w Polskiej Lidze Esportowej:

  • Eryk „Mush” Kraszewski – Toplane
  • Nikola „Xani” Zrnijski – Jungle
  • Paweł „Czekolad” Szczepanik – Midlane
  • Robert „Bullet” Pruchniewski – AD Carry
  • Kamil „xCharm” Linchard – Support
  • Piotr „Glebo” Dąbrowski – zmiennik
  • Kamil „Amirite” Dąbrowski – zmiennik
  • Krzysztof „Buntownik” Kapica – trener
  • Hubert „Hexonator” Ostrowski – menedżer
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
niQ

PPC: Dziś poznamy dwóch ostatnich półfinalistów

Wczorajsze mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski Cybersport odbyły się bez większych zaskoczeń. Pompa Team pokonał Katastrofę Awionetki, natomiast Illum...