Nie żeby stanowiło to jakieś większe zaskoczenie, ale ALSEN-Team kolejny już raz w krótkim odstępie czasu pozostało bez dywizji CS:GO. Na taki finał zanosiło się co prawda od jakiegoś czasu, zwłaszcza że w składzie pozostało już tylko trzech graczy, ale trudno przy całej tej sytuacji zachować powagę.

Przypomnijmy, że pod koniec maja tego roku ALSEN pozyskało zawodników, którzy dotychczas reprezentowali barwy SLAVGENT. Cel był prosty – powoli odbudować podupadłą ostatnio kultową organizację. Cóż, trudno powiedzieć, by plany się powiodły, bo ekipa najpierw nie była w stanie awansować do ESL Mistrzostw Polski, a potem także do Polskiej Ligi Esportowej. Udało się załapać tylko na Puchar Polski Cybersport, ale i tam przygoda Kamila "PacHiego" Pachuckiego i spółki zakończyła się już na fazie grupowej.

Teraz drogi trójki graczy oraz organizacji rozeszły się. Ci pierwsi zdecydowali się kontynuować swoje kariery w innym miejscu, zaś ALSEN nadal zamierza inwestować w Counter-Strike'a, ale tym razem już w formie drużyny-akademii, o której więcej dowiedzieć mamy się już w najbliższym czasie.

Ostatni skład ALSEN-Team prezentował się następująco:

  • Kamil "PacHi" Pachucki
  • Kamil "krytyq" Dudek
  • Mikołaj "niilo" Okoński