Agge i Ryan Pessoa nowymi zawodnikami Hashtag United

Hashtag United poinformowało, że Ryan Pessoa oraz August „Agge” Rossenmeier będą reprezentować zespół w rozgrywkach FIFA 18. Tym samym dołączają do Harry’ego Hesketha oraz Ivana „Boras” Lapanje, którzy przedłużyli kontrakty z organizacją.

Obaj zawodnicy są doskonale znani na światowej scenie FIFY. Agge uważany jest przez wielu za jednego z najlepszych graczy w tenże tytuł. Duńczyk jest mistrzem FIFA Interactive World Cup z 2014 roku, co pozwoliło mu wyrobić sobie markę na scenie. Oprócz tego udało mu się wygrać m.in Legia Esports Cup, gdzie pokonał chociażby Michała „Srokę” Srokosza. Niestety gorsza forma Agge doprowadziła do tego, że zawodnik pożegnał się z Paris Saint-Germain Esports.

Tak o nowej drużynie wypowiedział się August „Agge” Rossenmeier:

Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do Hashtag United. Miałem wiele ofert z innych klubów piłkarskich z całego świata, jednak to co zaoferowało mi Hashtag, oraz zaufanie od Spencera oraz kolegów z zespołu, jest niesamowite. To jest naprawdę fascynujące, że mogę znów grać w FIFĘ. Nie mogę się doczekać niesamowitych momentów na boisku i poza nim.

Ryan Pessoa to z kolei  gracz, który dał się poznać głównie dzięki trybowi FUT Champions, a także dzięki wygraniu europejskich kwalifikacji do FIFA Interactive World Cup. Poprzednio występował pod pseudonimem „Stackzz”. Uważa się go za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników, więc nie dziwne jest to, że Hashtag United postanowiło się nim zainteresować. Ostatnio reprezentował barwy exceL Esports.

W składzie Hashtag United znajduje się już dwóch graczy FIFA 18 – Ivan „Boras” Lapanje oraz Harry Hesketh. Obaj ostatnio przedłużyli swoje kontrakty z organizacją na najbliższy sezon.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Karrigan zdradza największą siłę nowego FaZe

Od kiedy FaZe Clan ściągnął Ladislava „GuardiaNa” Kovácsa i Olofa „olofmeistera” Kajbjera, zespół zaczęto określać mianem najlepszego pod względem umi...