G2 Zven, Mithy
fot. Riot Games

Zven i mithy wolnymi agentami

Zgodnie z oficjalną bazą danych kontraktów, większość umów G2 Esports z zawodnikami dobiega końca. Spośród wyjściowej piątki najbliżej końca kontraktu są Jesper „Zven” Svenningsen oraz Alfonso „mithy” Aguirre Rodríguez. Ich umowy wygasną 10 listopada. Mimo to już od dzisiaj mogą rozpatrywać oferty innych drużyn.

W oficjalnym oświadczeniu G2 Esports zawarte jest wideo przedstawiające krótką rozmowę właściciela organizacji, Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza Santiago z duetem z dolnej linii. Hiszpan przyznał w niej, że choć bardzo chciałby zatrzymać Zvena i mithy’ego w składzie, pragnie jednocześnie przemyślanej i pewnej decyzji z ich strony.

W kwestii innych zawodników G2, tylko kontrakt Luki „Perkza” Perkovića obowiązuje do listopada przyszłego roku. Umowy Ki „Expecta” Dae-hana oraz Kima „Tricka” Gang-yuna będą ważne jeszcze tylko przez 20 dni. Dość zaskakującym jest fakt bliskiego końca kontraktu Joeya „Youngbucka” Steltenpoola. Już jutro holenderski szkoleniowiec będzie mógł oficjalnie rozstać się z organizacją.

Jeśli któryś z zawodników podejmie decyzję o zmianie barw, będzie to pierwsza większa roszada od blisko półtora roku. W maju 2016 do drużyny dołączył Expect, zastępując na górnej alei Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Od tego momentu po dziś dzień niemalże wszystkie mecze LCS EU oraz na arenie międzynarodowej G2 Esports rozgrywało w tym samym składzie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Shanghai Dragons ujawniło skład na pierwszy sezon Overwatch League

Po miesiącu od momentu narodzin Shanghai Dragons włodarze chińskiej ekipy ujawnili nam wreszcie skład, jaki będzie reprezentował jej barwy w pierwszym...