HP i Intel z wieloletnim kontraktem z Overwatch League

Overwatch League, największy i najambitniejszy esportowy projekt Blizzarda, już wkrótce wystartuje. Trwają już ostatnie przygotowania do wyjawienia szczegółów nadchodzących rozgrywek, a w tym także partnerów i sponsorów. Ujawniono, że Zamieć podpisała wieloletni kontrakt z HP oraz Intelem, które będą wspierać nie tylko prestiżowy Overwatch League, ale także inne, mniejsze zawody prowadzone w tej dyscyplinie.

Uczestnicy Overwatch League mają mieć zapewniony najnowszy sprzęt do gry dostarczony przez obie firmy. Stanowi to rozwinięcie dotychczasowej współpracy tych trzech podmiotów, także przy okazji rozgrywek w StarCraft 2, Hearthstone czy Heroes of the Storm. Ze względu na skalę najnowszego przedsięwzięcia Blizzarda oraz aktywny rozwój działu esportowego firmy (m.in. przejęcie Major League Gaming), można stwierdzić, że jest to jedna z największych umów partnerskich giganta z Irvine.

Overwatch League wystartuje 10 stycznia 2018 roku, a finałowa faza sezonu rozegrana zostanie w czerwcu i lipcu. Zawody odbędą się w nowej arenie Blizzarda w kalifornijskim Burbank. Wcześniej, jeszcze w grudniu, w tym samym miejscu zawitają wszystkie drużyny biorące udział w Overwatch League i zagrają tam w cyklu showmatchy. Już dziś natomiast rozpoczynają się tegoroczne targi BlizzCon, na którym marki HP i Intel będą obecne jako wystawcy i sponsorzy zawodów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIWC zmienia format. Poznajcie FIFA eWorld Cup 2018

Za pośrednictwem swojej strony internetowej, FIFA poinformowała o zmianach, jakie zajdą w FIFA Interactive World Cup, a właściwie już FIFA eWorld Cup....