Już jutro w Santa Ana rozpocznie się kolejna edycja turnieju iBUYPOWER Masters. Czołówka amerykańskiej sceny w postaci m.in. Cloud9, Teamu Liquid i Misfits oraz europejski rodzynek – OpTic Gaming – walczyć będą o nagrody z puli 100 000 dolarów. Organizatorzy zmagań zaprezentowali właśnie grupy nadchodzących zawodów.

Grupa A Grupa B
C9 Cloud9 Luminosity Team Liquid CLG
Renegades NRG OpTic Gaming Misfits Misfits

iBUYPOWER Masters 2017 będzie podzielone na dwa etapy – grupowy oraz pucharowy. W pierwszym z wymienionych zastosowany będzie system podwójnej eliminacji (GSL), a z każdego zbioru do drugiej fazy dostaną się dwa zespoły. W play-offach dojdzie do trzech pojedynków: dwóch półfinałów oraz wielkiego finału, którego zwycięzca zgarnie aż 50 000 dolarów.

Do faworytów całego turnieju należą z pewnością Cloud9, Team Liquid oraz OpTic Gaming. Zastanawiające jest również, jak po triumfie na SL i-League Invitational Shanghai 2017 poradzą sobie podopieczni Renegades.

Zmagania w Santa Ana rozpoczną się w sobotni wieczór od pojedynku pomiędzy Renegades i Luminosity. Triumfatora iBUYPOWER Masters poznamy w nocy z niedzieli na poniedziałek.