STS
MaNa
fot. Patrick Strack / ESL

Polacy rozstawieni w drugiej fazie grupowej HomeStory Cup XVI

Już dziś rozpocznie się drugi etap grupowy HomeStory Cup XVI. Zgodnie z tradycją w niemieckim Krefeld reprezentanci Polski bez większych problemów awansowali do drugiej fazy rozgrywek. Tym razem sztuka ta udała się Mikołajowi „Elazerowi” Ogonowskiemu, Grzegorzowi „MaNie” Kominczowi i Szymonowi „Guru” Nieciągowi. Cała trójka w sobotę stanie przed szansą znalezienie się w ćwierćfinałach turnieju, choć aby […]

Już dziś rozpocznie się drugi etap grupowy HomeStory Cup XVI. Zgodnie z tradycją w niemieckim Krefeld reprezentanci Polski bez większych problemów awansowali do drugiej fazy rozgrywek. Tym razem sztuka ta udała się Mikołajowi „Elazerowi” Ogonowskiemu, Grzegorzowi „MaNie” Kominczowi i Szymonowi „Guru” Nieciągowi. Cała trójka w sobotę stanie przed szansą znalezienie się w ćwierćfinałach turnieju, choć aby tego dokonać będą musieli wygrać po dwa mecze.

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Snute Stats Solar Guru
Bly ShoWtimE jjakji Scarlett
aLive Elazer Zest Impact
MaNa Namshar uThermal Harstem

Druga faza grupowa rozgrywana jest na identycznych zasadach, jak pierwsza. Uczestnicy walczą o awans w systemie Dual Tournament, w którym wymagane jest wygranie dwóch meczów, nawet w przypadku jednej porażki. Do play-offów awansuje najlepsza ósemka.

Pierwsze dzisiejsze mecze zaplanowane są na godzinę 13:15. Cały etap zostanie w całości rozegrany w sobotę, a w niedzielę odbędzie się faza finałowa.

Anglojęzyczna transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale TaKeTV, a mecze komentować będą także sami zawodnicy biorący udział w rozgrywkach. Polski stream prowadzony zaś będzie na kanale EmStarCraft.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: Na`Vi odbija się od dna. North awansuje na finały

Długo czekaliśmy na tę chwilę, ale w końcu się to stało – Natus Vincere nie jest już ostatnią drużyną europejskiego rankingu ESL Pro League Season 6!...