STS
iem puchar katowice
fot. ESL/Jakub Patrowicz

ESL Polska wspólnie z Mindspot wygrwa prestiżowe nagrody z branży PR

Zakończyła się gala wręczenia nagród Złotych Spinaczy 2017 – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów polskiej branży PR. W XV edycji tego wydarzenia ESL Polska wraz z Mindspot Communications&Media otrzymał nominację w dwóch kategoriach: „Event komercyjny” oraz „Business-to-Business PR” i w obu tych kategoriach wygrał. Jurorzy nagrodzili tym samym katowickie finały Intel Extreme Masters jako największe wydarzenie […]

Zakończyła się gala wręczenia nagród Złotych Spinaczy 2017 – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów polskiej branży PR. W XV edycji tego wydarzenia ESL Polska wraz z Mindspot Communications&Media otrzymał nominację w dwóch kategoriach: „Event komercyjny” oraz „Business-to-Business PR” i w obu tych kategoriach wygrał. Jurorzy nagrodzili tym samym katowickie finały Intel Extreme Masters jako największe wydarzenie esportowe w historii.

Momenty zdobycia statuetek przez ESL Polska i Mindspot można znaleźć w 2 godzinie i 56 minucie oraz 3 godzinie i 13 minucie transmisji. 

Łącznie w tegorocznej edycji konkursu przewidziano 32 kategorie, a spośród 266 zgłoszeń 72-osobowe jury nominowało najlepsze projekty. Gala wręczenia nagród odbyła się w warszawskim hotelu Sofitel. Współpracujące ze sobą ESL Polska oraz Mindspot Communications&Media reprezentowali Adrian Kostrzębski i Juliusz Kornaszewski.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drugi dzień DreamHacka Winter zakończy fazę grupową

Cztery mecze BO3, cztery drużyny żegnające się z turniejem - drugi dzień DreamHack ASTRO Open Winter 2017 zapowiada się ekscytująco. W akcji zobaczymy...