Aphromoo
fot. Riot Games

aphromoo wspierającym 100 Thieves

Rozpędzona karuzela transferowa nie zwalnia tempa. Kolejny zespół podzielił się informacjami dotyczącymi składu na rok 2018. Nowa formacja na amerykańskiej scenie LoL-a, 100 Thieves, ogłosiła wspierającego na nadchodzący sezon. Będzie nim dotychczasowy zawodnik CLG – Zacqueri „aphromoo” Black.

Szeregi CLG aphromoo zasilił w roku 2013. Wtedy też rozpoczęła się jego kariera supporta (wcześniej Amerykanin występował na pozycji marksmana). Poza kilkudniowym epizodem w Team Curse w październiku 2013 roku, aphromoo nie zmienił barw organizacji aż do momentu, w którym CLG ogłosiło rozstanie z nim i pozyskanie Biofrosta. Pod banderą 100T weteran NA LCS będzie starał się udowodnić, że mimo dwudziestu pięciu lat „na karku”, jego czas jako profesjonalnego gracza jeszcze nie nadszedł.

Skład 100 Thieves na NA LCS 2018
Top Kim „Ssumday” Chan-ho
Jungle William „Meteos” Hartman
Mid Yoo „Ryu” Sang-ook
Bot TBA
Support Zacqueri „aphromoo” Black
Trener Neil „Pr0lly” Hammad

Na chwilę obecną poznaliśmy czterech zawodników 100 Thieves oraz ich szkoleniowca. W barwach 100T zagrają Yoo „Ryu” Sang-ook, Kim „Ssumday” Chan-ho oraz William „Meteos” Hartman. Trenerem formacji będzie Neil „Pr0lly” Hammad. Jedynym miejscem do objęcia pozostała rola marksmana.

Więcej informacji o dołączeniu aphromoo znajdziecie w wideo opublikowanym na oficjalnym kanale 100 Thieves.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dignitas oficjalnie rozstaje się z trójką graczy

Po kilku tygodniach spekulacji dotyczących sytuacji kadrowej w Teamie Dignitas organizacja oficjalnie potwierdziła rozwiązanie umów z aż trójką zawodn...