STS
Huni
fot. Riot Games

Echo Fox odkrywa karty. Huni, Dardoch, Altec oraz Adrian na pokładzie

W końcu doczekaliśmy się informacji na temat tego, gdzie dokładnie występować będzie jeden z aktualnych wicemistrzów świata, czyli Heo „Huni” Seung-hoon. Odpowiedzią na nurtującą fanów profesjonalnej sceny League of Legends zagwozdkę jest Echo Fox, które ujawniło wygląd składu na nadchodzący sezon zarówno swojej głównej drużyny, jak i akademii. Oprócz byłego już reprezentanta SK telecom T1 w […]

W końcu doczekaliśmy się informacji na temat tego, gdzie dokładnie występować będzie jeden z aktualnych wicemistrzów świata, czyli Heo „Huni” Seung-hoon. Odpowiedzią na nurtującą fanów profesjonalnej sceny League of Legends zagwozdkę jest Echo Fox, które ujawniło wygląd składu na nadchodzący sezon zarówno swojej głównej drużyny, jak i akademii.

Oprócz byłego już reprezentanta SK telecom T1 w Echo Fox pojawią się także Joshua „Dardoch” Hartnett, Kim „FeniX” Jae-hun oraz duet z Team Dignitas, czyli Johnny „Altec” Ru i Adrian „Adrian” Ma. Skład ten wygląda naprawdę solidnie na papierze, choć w porównaniu do tych, którymi mogą pochwalić się TSM, Team Liquid, czy nawet nowe organizacje północnoamerykańskiego LCS, nie jest on niczym nadzwyczajnym. Zapanować nad rywalizującą w NA LCS dywizją Echo Fox będzie musiał niezbyt zasłużony szkoleniowiec — Nick „Inero” Smith.

Skład Echo Fox na NA LCS 2018
Top Heo „Huni” Seung-hoon
Jungle Joshua „Dardoch” Hartnett
Mid Kim „FeniX” Jae-hun
Bot Johnny „Altec” Ru
Support Adrian „Adrian” Ma
Trener Nick „Inero” Smith

Interesującym faktem jest również to, iż nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Echo Fox do swoich szeregów zwerbowało FeniXa. Wtedy niewiadomą było nawet to, czy w organizacji Ricka Foxa nadal będziemy oglądać Henrika „Froggena” Hansena, jednakże teraz wiemy już, że Duńczyk nie zagrzeje miejsca nawet w akademii Echo Fox. W tej na pozycji midlanera występować ma Tanner „Damonte” Damonte, którego można kojarzyć z Delta Fox.

Oprócz Damonte w akademii Echo Fox występować będą głównie młode talenty, które do tej pory przewijały się w pomniejszych światowych ligach. Na górnej alejce zobaczymy Kierana „Allorima” Logue, dżunglą zajmie się Nathan „TheOddOrange” Ryan, a na dolnej alejce pojawia się natomiast Lawrence „Lost” Hui oraz John „Papa Chau” Le.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: Misfits rywalem SK Gaming w półfinale!

Niespodzianka stała się faktem - Misfits pokonało HellRiasers i awansowało do półfinału ESL Pro League, w którym zmierzy się z SK Gaming. Hel...