Michał "Nisha" Jankowski
fot. Team Kinguin

Team Kinguin rozpocznie jutrzejsze zmagania w DOTA Summit 8

Jeżeli jesteście spragnieni emocji związanymi z rozgrywkami Dota 2, to mamy dla was fantastyczną wiadomość, bowiem już jutro rozpocznie się ostatni międzynarodowy turniej w Dota 2 w tym roku. Mowa tutaj mianowicie o minorze DOTA Summit 8, w którym o łączną pulę nagród wynoszącą 300 000 $ oraz 300 Pro Circuit Points powalczy dziewięć formacji, w tym Polacy z Team Kinguin.

Na organizowanym w Los Angeles turnieju ekipy zostaną podzielone na trzy grupy – w każdej po trzy drużyny – i rozegrają po dwa spotkania, a w każdym z nich zobaczymy trzy starcia. Wygrana mapa liczy się jako jeden punkt w tabeli. Formacje z najlepszym bilansem po fazie grupowej awansują bezpośrednio do półfinałów. Trzy zespoły z drugich lokat oraz drużyna z najniższej pozycji z największą liczbą zwycięstw, zmierzą się w drabince dzikiej karty, która wyłoni ostatniego uczestnika półfinałów DOTA Summit 8. Wszystkie mecze play-offów będą rozgrywane w trybie bo3, za wyjątkiem wielkiego finału, w którym zobaczymy przynajmniej trzy potyczki.

Podział na grupy DOTA Summit 8 prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C
Virtus.Pro Evil Geniuses LGD Gaming
Sacred Team Kinguin OpTic Gaming
OG compLexity Gaming Fnatic

Harmonogram pierwszego dnia DOTA Summit 8:

Faza grupowa – dzień 1
13 grudnia, 18:00 Team Kinguin vs compLexity Gaming Grupa B, Bo3
13 grudnia, 21:45  Virtus.Pro vs Sacred Grupa A, Bo3
14 grudnia, 03:30 Team Kinguin vs Evil Geniuses Grupa B, Bo3

Wszystkie pojedynki DOTA Summit 8 będziecie mogli obejrzeć z anglojęzycznym komentarzem na kanale Beyond the Summit. Turniej potrwa aż do 17 grudnia (18 grudnia wg. czasu polskiego), kiedy to zostanie rozegrany wielki finał. Triumfator zawodów zgarnie aż 120 000 $ oraz 150 cennych Pro Circuit Points.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IceBeasto, Tabasko i Sebekx przedłużyli kontrakty z iHG

Miesiąc temu na profilach społecznościowych każdego z zawodników illuminar Gaming pojawiły się posty mówiące o chęci przejrzenia wszelkich ofert z inn...