fot. DreamHack

Turniej Rocket League podczas DH Leipzig 2018. Rozesłano zaproszenia

To już oficjalne – na pierwszym przyszłorocznym przystanku DreamHack Open, który będzie mieć miejsce w Lipsku, zobaczymy zawody Rocket League. Tym samym samochodowa piłka nożna powraca na sygnowaną przez DH imprezę po raz pierwszy od września tego roku.

W sumie w turnieju udział wezmą trzydzieści dwie drużyny, z czego cztery otrzymają bezpośrednie zaproszenia. Kolejna czwórka będzie mogła wywalczyć sobie przepustkę do Niemiec na drodze kontynentalnych eliminacji w Ameryce Północnej i Europie. Ostatnia i zarazem najliczniejsza, bo licząca aż dwadzieścia cztery ekipy, grupa to formacje, które zostaną wybrane spośród wszystkich, którzy zgłoszą chęć udziału w DreamHacku za pośrednictwem strony internetowej. Zapisy otwarte zostaną już niedługo.

Zaproszenia otrzymały następujące zespoły:

Gale Force eSports G2 Esports Method PSG eSports

Turniej Rocket League podczas DreamHack Open Leipzig 2018 odbędzie się między 26 a 28 stycznia. Łączna pula nagród zawodów to 50 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie 20 tysięcy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Byli gracze Immortals dołączają do 100 Thieves!

Po kilku tygodniach oczekiwań wreszcie przyszło oficjalne potwierdzenie – byli zawodnicy Immortals, którzy mają zapewniony slot na ELEAGUE Major Bosto...

>