Cody Sun
fot. Riot Games

Cody Sun ostatnim elementem układanki 100 Thieves

W końcu doczekaliśmy się wieści na temat przyszłości ostatniego z zawodników byłego składu Immortals. Cody „Cody Sun” Sun znalazł nowego pracodawcę, którym jest jedna z nowych organizacji w NA LCS, a mianowicie 100 Thieves. Chiński marksman od przyszłego sezonu będzie występował u boku legendy północnoamerykańskiej sceny, czyli Zacqueriego „aphromoo” Blacka.

Cody Sun w Immortals pojawił się w grudniu ubiegłego roku, kiedy organizacja przebudowywała swój skład. Parę dni po ogłoszeniu nowych zawodników Immortals pojechało na IEM Gyeonggi, gdzie dotarło do półfinału. Wiosenna runda NA LCS 2017 nie poszła po myśli Cody’ego Suna i jego kompanów, bowiem zajęli oni dalekie siódme miejsce w zestawieniu. Dopiero w letnim splicie formacji udało się rozwinąć skrzydła i dotrzeć do finału play-offów, gdzie musieli uznać wyższość Teamu SoloMid.

Po Mistrzostwach Świata, na których zespołowi Cody’ego Suna nie udało się wyjść z grupy, Riot Games opublikował listę wszystkich organizacji we franczyzowym NA LCS, na której nie znalazło się Immortals. Po Xmithiego i Pobeltera rękę wyciągnął wtedy Team Liquid. Razem z tymi zawodnikami Noah Whinston odsprzedał także kontrakt Cody’ego Suna oraz Andy’ego „AnDy” Hoanga. Liquid od początku zamierzało jednak tylko i wyłącznie pomóc zawodnikom znaleźć nowy dom.

Skład 100 Thieves na NA LCS 2018
Top Kim „Ssumday” Chan-ho
Jungle William „Meteos” Hartman
Mid Yoo „Ryu” Sang-ook
Bot Cody „Cody Sun” Sun
Support Zacqueri „aphromoo” Black
Trener Neil „Pr0lly” Hammad

Skład 100 Thieves prezentuje się naprawdę przyzwoicie i z pewnością jest jednym z pretendentów do walki o wysokie pozycje w tabeli NA LCS. Pierwsze mecze tego zespołu będziemy mogli obejrzeć dopiero w okolicach stycznia przyszłego roku, kiedy wystartuje północnoamerykańska liga.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Norskeren wspierającym Teamu ROCCAT

Team ROCCAT w końcu ujawnił ostatni element swojego składu, którym jest Tore "Norskeren" Hoel Eilertsen. Norweski wspierający zajmie miejsce na dolnej...