GWENT Challenger #2
fot. CD Projekt

Polak w półfinałach GWENT Challenger #2

Już dziś w półfinale GWENT Challenger #2 o tytuł mistrzowski będzie walczyć reprezentant Polski. Tailbot zmierzy się z Niemcem, kolemoenem, a zwycięzca tego pojedynku zagra w wielkim finale o nagrodę główną w postaci bogato zdobionego pierścienia. Wysokość nagród pieniężnych zależeć będzie zaś od wyników poszczególnych starć, ale w łącznej puli znajduje się 100 000 dolarów. Transmisja z finałowego dnia GWENT Challenger #2 rozpocznie się o godzinie 16:00.

Drugie mistrzostwa w Gwinta odbywają się w zjawiskowym zamku w Mosznej. Pierwszego dnia zawodów rozegrano cztery ćwierćfinały. W pierwszym z nich TailBot pokonał Austriaka Shaggy’ego wynikiem 3:1, dzięki czemu zagwarantował sobie nagrodę w wysokości 3750 dolarów. Następnie drugi z Polaków, Adzikov, uległ kolemoenowi oddając mu trzy partie z rzędu. Brytyjczyk Freddybabes wyeliminował J0raha, a obrońca tytułu, Lifecoach, rozprawił się z GameKingAT. VOD z ćwierćfinałów dostępny jest poniżej.

O godzinie 16:00 TailBot zmierzy się z kolemoenem i stanie przed szansą pomszczenia swojego rodaka. Następnie Lifecoach zmierzy się z Freddybabes.

Niedzielna transmisja z GWENT Challenger #2 rozpocznie się o 16:00. Rozgrywki na polskim kanale transmitować będą Marcin „Ojciec Dwójki Dzieci” Grzybowski oraz Dawid „Azonh” Letachowicz. Prowadzącym będzie zaś Jakub „Lothar” Szygulski. Polski stream dostępny jest pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Team Kinguin kontra Virtus.pro w dzisiejszym półfinale DOTA Summit 8

Już dziś polska ekipa Team Kinguin zagra w play-offach turnieju DOTA Summit 8. Nasi rodacy zmierzą się w półfinale z dużo bardziej doświadczoną i utyt...