Team Liquid - The International
fot. Valve

Triumfator The International 7 zagra na ESL One Katowice 2018

Do grona drużyn zaproszonych na ESL One Katowice 2018 dołączyła kolejna. W katowickim Spodku podczas zmagań Doty 2 w akcji zobaczymy również zwycięzcę ostatniej edycji The International – Team Liquid. Europejsko-azjatycka mieszanka jest trzecią formacją, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie na pierwszego w Polsce majora w Dotę 2. Łącznie w zmaganiach weźmie udział szesnaście zespołów, wśród których znajdzie się 10 zaproszonych ekip i 6 zwycięzców regionalnych kwalifikacji.

Patrząc na osiągnięcia Teamu Liquid w roku 2017 trudno się dziwić, iż otrzymał on bezpośrednie zaproszenie. Miracle- i kompani oprócz triumfu na The International 7 zapisali na swoim koncie zwycięstwa między innymi podczas EPICENTER oraz rozgrywek SL i-League. Gracze amerykańskiej organizacji są również na najlepszej drodze do szansy obrony tytułu mistrzów TI 7. Na chwilę obecną na koncie każdego z graczy znajduje się 900 punktów DPC, co daje Liquid 2700 punktów1 i drugie miejsce w rankingu drużyn. Zanim ujrzymy europejsko-azjatycki skład w Katowicach, stanie on kilkukrotnie przed szansą powiększenia stanu tego konta.

Dotychczas zaproszone drużyny na ESL One Katowice 2018:

Virtus.pro Team Secret Team Liquid

ESL One Katowice 2018 zostanie rozegrany 20-25 lutego. W puli nagród pierwszego majora Doty 2 w Polsce znalazł się okrągły milion dolarów. Oprócz niego do podziału będzie łącznie również 1500 punktów DPC. Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie pod tym adresem.


1 Punkty DPC danej drużyny to suma punktów trzech graczy z największą ich pulą.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin powalczy z HAVU o finał X-BET.co Invitational

Dziś poznamy pierwszego finalistę internetowego turnieju X-BET.co Invitational. Szansę na grę w finale mają Polacy reprezentujący barwy Teamu Kinguin....