Po kilkumiesięcznej przerwie Mikail "Maikelele" Bill zapowiedział powrót do profesjonalnej gry. W nowo utworzonym zespole Szweda znalazł się między innymi Markus "pronax" Wallsten, były lider GODSENT.

Maikelele zdecydował się na tymczasowe "odwieszenie myszki na kołek" pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Wówczas dobiegła również końca współpraca jego zespołu z organizacją Red Reserve. O temacie ewentualnego powrotu Szweda mówiono w kuluarach już jakiś czas temu. Bezpośrednia informacja od Billa dotarła jednak 8 stycznia, kiedy ten zdecydował się ogłosić dołączenie do nowego zespołu na Twitterze.

Wiadomo już, że Maikelele będzie grał u boku Markusa "pronaxa" Wallstena, byłego prowadzącego GODSENT, Jacoba "pytha" Mourujärviego, dawnego gracza NiP-u, a także Aleksandara "jayzaRa" Zarkovica, który ostatnio reprezentował barwy Epsilonu. Nazwisko piątego zawodnika nie jest jeszcze znane, jednak sam Bill ujawnił, że pod uwagę brany jest Joakim "jkaem" Myrbostad - Norweg, który występował z nim w trakcie gry dla G2 Esports oraz dignitas.

Skład nowego zespołu Maikelele wygląda obecnie następująco:

  • Mikail "Maikelele" Bill
  • Markus "pronax" Wallsten
  • Jacob "pyth" Mourujärvi
  • Aleksandar "jayzaR" Zarkovic