fot. ESWC

phaze nie jest już graczem Myztro. Polak szuka nowej drużyny

Przygoda Wiktora „phaze’a” Skwarczynskiego z Myztro Gaming właśnie się zakończyła. Polski zawodnik Quake Champions współpracował z amerykańską organizacją od września ubiegłego roku, ale teraz odchodzi, gdyż wygasła jego dotychczasowa umowa.

20-latek trafił do Myztro jako gracz zarówno indywidualny, jak i drużynowy. W barwach tejże formacji miał m.in. okazję wystąpić na turnieju duel podczas ESWC 2017, gdzie odpadł w fazie grupowej. Z kolei przy okazji DreamHack Open Winter 2017 pojawił się na zawodach Sacrifice, gdzie on i jego koledzy również zakończyli zmagania już w pierwszym etapie.

Wraz z organizacją nie mogliśmy się niestety dogadać na temat nowego kontraktu, dlatego też od teraz jestem wolnym agentem. Teraz zamierzam spokojnie poczekać na ewentualne propozycje od zainteresowanych mną organizacji – przyznał phaze w rozmowie z Cybersportem. – Moje plany pozostają jednak niezmienne – ciężko pracować, spędzać dużo czasu na  treningach i oczywiście streamować, gdyż mój kanał na Twitchu bardzo szybko się rozrasta – dodał.

W przeszłości Skwarczynski wielokrotnie pokazywał się także na organizowanych przez ESL turniejach dwóch na dwóch pod nazwą Go4QC. W grudniu 2017 roku przy współpracy z byłym już kolegą z organizacji, Adriánem „RAISYm” Birgánym, dwukrotnie udało mu się zatriumfować na tego typu online’owych zawodach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 i G2 z awansem, Flash i FlipSid3 odpadają, czyli trzeci dzień Majora za nami

Trzeci dzień ELEAGUE Major Boston 2018 przyniósł nam pierwsze rozstrzygnięcia. Już teraz dwie formacje mogą być pewne awansu do fazy nowych legend, za...