ELEAGUE Major Boston 2018 jest dziewiątym turniejem rangi Major w karierze Tylera "Skadoodle'a" Lathama i jednocześnie – w co aż trudno uwierzyć – pierwszym, podczas którego amerykański snajper awansował do fazy pucharowej.

Najpierw, podczas czterech pierwszych Majorów, Latham walczył o status legendy w barwach Teamu iBUYPOWER i ani raz mu się ta sztuka nie udała. Później, kiedy przeszedł już do Cloud9, raz jeszcze cztery razy starał się o miejsce w play-offach, ale za każdym razem kończył zmagania na fazie grupowej.

Dopiero teraz, po zmianach, jakie zaszły w C9 przed kilkoma miesiącami, Skadoodle zdołał przerwać fatalną passę swoją oraz swojego pracodawcy. Po zwycięstwie z Vega Squadron w ostatniej rundzie fazy nowych legend Latham opublikował następujący wpis:

Na wielu turniejach rangi Major grałem w różnych składach, ale w końcu osiągnąłem swój cel. Jestem dumny z moich kompanów, a wam dziękuję za wsparcie.

Cloud9 może się już spokojnie przygotowywać do ćwierćfinałowego pojedynku. O miejsce w 1/2 finału ELEAGUE Major Boston 2018 amerykańska formacja stoczy pojedynek z G2 Esports. Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie tutaj.