McDonald’s partnerem niemieckiego ESL Meisterschaft

Niemiecki oddział ESL podpisał kontrakt sponsorski z firmą McDonald’s. Sieć fast foodów w 2018 roku będzie pełnić rolę partnera krajowych rozgrywek w nadchodzących trzech sezonach, a także na ich finałach LAN. Najlepsi zawodnicy z Niemiec, Austrii i Szwajcarii będą w tym roku rywalizować w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i FIFA, a ESL Meisterschaft zagości m.in. na targach Gamescom.

Na mocy umowy z McDonald’s, sieć barów szybkiej obsługi zapewni odbiorcom ESL Meisterschaft specjalne oferty, a także konkursy i loterie, w których do wygrania będą produkty McDonald’s, a także dodatkowe, niezapowiedziane jeszcze nagrody. Jak stwierdził jeden z dyrektorów niemieckiego oddziału McDonalds, „Esport fantastycznie się rozwinął, a to idealny moment, by wejść na ten rynek”. Marka stara się w ten sposób dotrzeć do pożądanej grupy docelowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snatchie AGO Esports

AGO zaproszone do zamkniętych eliminacji do SL i-League Season 4

Wczoraj organizatorzy SL i-League StarSeries Season 4 opublikowali listę drużyn zaproszonych do głównego turnieju, na której znalazło się między innym...