Wczorajszy występ Egora "flamiego" Vasilyeva w ćwierćfinale ELEAGUE Major Boston 2018 przejdzie do historii Counter-Strike: Global Offensive. Zawodnik Natus Vincere w starciu z Quantum Bellator Fire pobił bowiem kilka rekordów.

flamie na pierwszej mapie ćwierćfinałowego pojedynku był nie do powstrzymania. Rosyjski gracz na Mirage'u zdobył aż 39 fragów i zginął tylko 8 razy. Eliminując tylu rywali ustanowił nowy rekord zdobytych zabójstw w podstawowym czasie meczu na Majorze. Wcześniejszy rekord należał do João "felpsa" Vasconcellosa, który w starciu z Immortals zdobył 37 fragów.

Współczynnik KPR (średnia liczba fragów na rundę) Vasilyeva po tej mapie wyniósł 1,95, a ADR (średnie obrażenia na rundę) – 180,4, co także jest najlepszym wynikiem w historii. Niewiele brakowało, by flamie cieszył się z jeszcze jednego rekordu. Rating Rosjanina wyniósł 2,99, podczas gdy rekord ustanowiony przez Rubena "RUBINO" Villarroela to 3,01.

Natus Vincere wygrywając 2:0 z Quantum Bellator Fire zapewniło sobie awans do półfinału Majora. Wschodnioeuropejska formacja w 1/2 finału zmierzy się z FaZe Clanem. Aktualne informacje na temat zawodów możecie znaleźć w relacji tekstowej.