Historia Cloud9 pokazuje, że w niektórych przypadkach dokonywanie transferów jest opłacalne. Amerykańska formacja po kilku miesiącach od wprowadzenia do składu dwóch nowych zawodników zdołała bowiem dotrzeć do wielkiego finału Majora.

Dla Tylera "Skadoodle'a" Lathama to szczególny turniej. Doświadczony snajper wiele razy grał na zawodach tej rangi, ale jeszcze nigdy nie udało mu się dojść aż tak daleko. Zmagania spod szyldu ELEAGUE Major Boston 2018 są dla Lathama pierwszymi, podczas których zdołał awansować do play-offów i od razu doszedł ze swoją drużyną aż do wielkiego finału.

Oto, jak Skadoodle skomentował całą sytuację:

Czuję się fantastycznie. Było wiele różnych wersji Cloud9, które były w stanie rywalizować na wysokim poziomie. Dla mnie to pierwsze play-offy Majora i oczywiście pierwszy finał Majora, a to wszystko osiągnięte z najlepszym składem C9, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. To świetne uczucie. Czuję, że naprawdę możemy wygrać cały turniej. Takie osiągnięcie daje całej drużynie, jak i mi osobiście, sporo pewności siebie.

Wielki finał ELEAGUE Major Boston 2018 zostanie rozegrany już dziś wieczorem. Pojedynek, w którym naprzeciw siebie staną FaZe Clan i Cloud9 zaplanowano na 20:00. Szczegółowe informacje na temat turnieju znajdziecie w relacji tekstowej.