STS
Woolite

Już dziś pierwsze mecze Teamu Same Mordeczki i iHG w PPC!

Przed nami kolejne mecze Pucharu Polski Cybersport w League of Legends! W walce o ostateczny triumf pozostało osiem zespołów – cztery niepokonane w dotychczasowych fazach PPC oraz cztery, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie. Dzisiaj swoje pierwsze mecze rozegrają dwie zaproszone drużyny – Team Same Mordeczki oraz Illuminar Gaming. W pierwszym meczu wieczoru TSM stanie w szranki z […]

Przed nami kolejne mecze Pucharu Polski Cybersport w League of Legends! W walce o ostateczny triumf pozostało osiem zespołów – cztery niepokonane w dotychczasowych fazach PPC oraz cztery, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie. Dzisiaj swoje pierwsze mecze rozegrają dwie zaproszone drużyny – Team Same Mordeczki oraz Illuminar Gaming.

W pierwszym meczu wieczoru TSM stanie w szranki z Delusion Team White. Dwójka zawodników pierwszej formacji, Marcin „Unknown” Kubicki oraz Mateusz „Matislaw” Zagórski zwyciężyła poprzednią odsłonę PPC grając wówczas pod banderą Pompa Teamu. Czy w nowym składzie pokażą, że są w stanie walczyć o obronę trofeum, czy też zespół Pawła „Czekolada” Szczepanika okaże się lepszy? Przekonamy się już o 18:00.

Około 21:00 rozpocznie się drugi ćwierćfinał. Naprzeciw siebie staną Illuminar Gaming oraz Oracze pola. Choć triumfatorzy 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski wydają się być wyraźnymi faworytami, nie wolno z góry przekreślać szans formacji Roberta „Nzq” Burczyka. OP swoją siłę pokazało chociażby podczas wczorajszych kwalifikacji do ESL MP, gdzie w ćwierćfinale rozprawili się z Teamem DPD.

Harmonogram dzisiejszych meczów Pucharu Polski Cybersport w LoL-a:

Czwartek, 15 lutego
Transmisja w ESL.TV Polska
18:00 Team Same Mordeczki vs Delusion Team White Bo3
21:00 Illuminar Gaming vs Oracze pola Bo3

Od tego momentu wszystkie mecze PPC w League of Legends będą rozgrywane w formacie Bo3. To oznacza jeszcze więcej potyczek na Summoner’s Rift i jeszcze więcej emocji! Transmisja z Pucharu Polski Cybersport będzie dostępna w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat trzeciej odsłony PPC zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: AGO zagra z FaZe, do gry wkraczają NiP i North

Inauguracyjna kolejka 7. sezonu ESL Pro League zakończy się już dziś późnym wieczorem. Na ostatni dzień pierwszej rundy zaplanowano między innymi poje...