STS
fot. ESL

Team DPD niszczy Fake Team i awansuje do półfinału PPC

Kilka dni temu wyłoniono pierwszych dwóch półfinalistów 3. edycji Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Dziś do Delusion Teamu White oraz Illuminar Gaming dołączył także Team DPD. Zespół Pawła „Celavera” Koprianiuka kompletnie zdeklasował Fake Team w ćwierćfinałowym spotkaniu i zapewnił sobie miejsce na organizowanych w Katowicach zawodach. Team DPD 2 : 0 Fake Team […]

Kilka dni temu wyłoniono pierwszych dwóch półfinalistów 3. edycji Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Dziś do Delusion Teamu White oraz Illuminar Gaming dołączył także Team DPD. Zespół Pawła „Celavera” Koprianiuka kompletnie zdeklasował Fake Team w ćwierćfinałowym spotkaniu i zapewnił sobie miejsce na organizowanych w Katowicach zawodach.

Team DPD 2 : 0 Fake Team

Wyrównana sytuacja w pierwszej potyczce tego pojedynku trwała zaledwie dziesięć minut. Później Team DPD na dobre przejął kontrolę nad losami tego spotkania. Fake Team był kompletnie ogrywany pod względem rotacji na mapie, przez co strasznie szybko zaczął tracić do rywala. Bolszak i reszta nie zamierzali bawić się w „kotka i myszkę” i nieprzerwanie wyprowadzali coraz silniejsze ataki w stronę Fake Teamu. Ostatecznie potężna przewaga w zdobytym złocie oraz fioletowe wzmocnienie Barona Nashora umożliwiło zawodnikom DPD wykończenie oponenta.

Drugą odsłonę tej serii zawodnicy Teamu DPD rozpoczęli jeszcze lepiej niż poprzednią. Już od pierwszych minut Bolszak nakładał niesamowitą presję na każdą linię Fake Teamu. W zasadzie trudno jest doszukiwać się jakichkolwiek plusów w grze ekipy Bubnika, gdyż w tym pojedynku to DPD było niewyobrażalnie dominujące. Nexus Fake Teamu został zniszczony po niecałych 22 minutach.

W półfinale Pucharu Polski Cybersport, który będzie miał miejsce w Katowicach, Team DPD podejmie Delusion Team White. Formacja Czekolada w drodze do półfinału pokonała Team Same Mordeczki, więc z pewnością będzie bardziej wymagającym przeciwnikiem dla DPD.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vici Gaming Dota

Vici Gaming powalczy w finale drabinki wygranych, Effect żegna się z ESL One Katowice

Kolejne mecze grupy A na ESL One 2018 Katowice zakończone. Pierwszą drużyną, która zagra w finale drabinki wygranych tego zbioru jest Vici Gaming. Chi...