STS
fot. Łukasz Sobala/ Monika Kotas

tomorrow.gg nawiązuje współpracę z GKS-em Tychy

GKS Tychy ogłosił nawiązanie współpracy z jedną z najpopularniejszych organizacji esportowych w Polsce, tomorrow.gg. W trakcie konferencji prasowej w siedzibie tyskiego klubu zaprezentowano pierwszy w Polsce gaming house zlokalizowany na stadionie piłkarskim. Przy okazji ogłoszenia kooperacji tyski klub zaprezentował również Esportową Akademię, której barwy będzie reprezentować zespół CS:GO oraz zawodnik FIFY. – Postanowiliśmy dać szansę młodym […]

GKS Tychy ogłosił nawiązanie współpracy z jedną z najpopularniejszych organizacji esportowych w Polsce, tomorrow.gg. W trakcie konferencji prasowej w siedzibie tyskiego klubu zaprezentowano pierwszy w Polsce gaming house zlokalizowany na stadionie piłkarskim.

Przy okazji ogłoszenia kooperacji tyski klub zaprezentował również Esportową Akademię, której barwy będzie reprezentować zespół CS:GO oraz zawodnik FIFY. – Postanowiliśmy dać szansę młodym zawodnikom z Tychów, którzy identyfikują się z naszym miastem. Są to bardzo ambitni ludzie nastawieni przede wszystkim na rozwój i osiąganie coraz lepszych wyników. W naszej akademii chcemy stworzyć im jak najlepsze warunki.  Jesteśmy klubem otwartym na nowe inicjatywy. E-Sport to obszar, który ciągle się rozwija, a scena Counter Strike’a sukcesywnie się rozrasta – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

–Strategiczne partnerstwo nawiązane w dniu dzisiejszym z GKS Tychy z pewnością przyniesie w niedługim czasie korzyści nie tylko dla naszej drużyny, ale przede wszystkim dla wszystkich fanów organizacji tomorrow.gg. Udostępnienie infrastruktury, wymiana wiedzy oraz wsparcie, które otrzymamy przełożymy na profesjonalizację naszych struktur oraz zwiększenie ilości i jakość treści, które jako organizacja planujemy dostarczać naszej społeczności. Jesteśmy przekonani, że jest to początek owocnej koalicji w której wesprzemy GKS Tychy naszym wieloletnim doświadczeniem na rynku esportowym, aby wspólnie realizować ekscytujące projekty – podkreśla Mikołaj Pecko, CEO tomorrow.gg.

Drużyny tomorrow.gg i Akademia GKS Tychy będą miały możliwość trenowania w świeżo zaprezentowanym gaming housie. Miejsce do treningów zlokalizowane jest przy Edukacji 7 w Tychach, czyli na stadionie GKS-u Tychy.

Pełna wersja oświadczenia GKS-u Tychy dostępna jest pod podanym adresem.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Barcelona

FC Barcelona na esportowej scenie! Kataloński gigant zagra w PES2018 League

Po blisko roku od ogłoszenia potencjalnego wkroczenia FC Barcelony na esportową scenę, wreszcie możemy zobaczyć pierwsze efekty tego przedsięwzięcia....