Już jutro w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozegrane zostaną finały trzeciego sezonu Pucharu Polski Cybersport. W rozgrywkach zobaczymy cztery najlepsze drużyny, które przeszły przez drabinkę bez porażki.

W rozgrywkach udział wzięło łącznie 36 drużyn, z czego pozostała jedynie czwórka najlepszych. Po bardzo zaciętych bojach w trakcie finałów zobaczymy: Team Kinguin, tomorrow.gg, PRIDE oraz Pompa Team. Najlepsza ekipa zgarnie 12 000 złotych, drugi finalista 7 000 złotych, natomiast zespoły, które przegrają w półfinałach – 3 000 złotych. Zwycięzcy otrzymają także miejsce w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski.

Uczestnicy Pucharu Polski Cybersport

Team Kinguin

Pompa Team

PRIDE

tomorrow.gg

SZPERO Markoś reatz DESTROJ
mouz LTN MINISE jrz
rallen Hyper Luz mynio
kap3r repo ToM223 NEEX
innocent RastiK EXUS Patitek

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane drugiego marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Pierwsze spotkanie pomiędzy Teamem Kinguin a tomorrow.gg rozpocznie się o godzinie 11:00, a na cztery godziny później zaplanowane jest starcie Pompa Teamu z PRIDE. Wielki finał planowany jest na godzinę 19:00.

2 marca
11:00 Team Kinguin vs tomorrow.gg
BO3
15:00 Pompa Team vs PRIDE
BO3
19:00 Wielki finał
BO3

Transmisja dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska na platformie Twitch.tv. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.