Zealots adrd
fot. twitch.tv/blizzheroes

Zealots spada do drabinki przegranych. adrd i kompani gorsi od Tempo Storm

Zealots nie zaliczył najlepszego startu w HGC Western Clash. Zespół Adriana „adrd” Wójcika i Maksyma „Mopsio” Szczypy uległ Tempo Storm w swoim pierwszym meczu rozgrywek. To oznacza, że jeszcze dzisiaj Polacy powalczą o utrzymanie w zawodach. Około godziny 20:10 zmierzą się z przegranym starcia Fnatic z Teamem Freedom.

Tempo Storm 2 : 0 Zealots
Mapy: Wieże Zagłady Podniebna Świątynia

Pierwsza mapa została niemal totalnie zdominowana przez Tempo Storm. Choć adrd i kompani zdołali zdobyć kilka zabójstw, w teamfightach TS nie miało sobie równych. Wygrywając kolejne walki zespół Fana zdobywał ołtarz za ołtarzem i nieustannie przybliżał się do zwycięstwa. Decydujący cios reprezentanci NA zadali po upływie kwadransa. Po miażdżącej dla zawodników Zealots podopieczny Kaly zdobyli Bezgłowego Jeźdźca, a chwilę później ostatni ołtarz.

Początek drugiego starcia wyglądał znacznie lepiej w wykonaniu Zealots. Zespół Mopsia jako pierwszy zdobył Świątynie oraz dwa forty, a razem z nimi 10. poziom. Mimo to z czasem do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Tempo Storm, a po zdobyciu bossa wysunęli się na wyraźne prowadzenie. Kilka minut później po pozyskaniu drugiego bossa postawili kropkę nad „i”, spychając ekipę adrd do drabinki przegranych.

Przed nami jeszcze jedno starcie drabinki wygranych. O utrzymanie w niej powalczą Fnatic oraz Team Freedom. Wszystkie mecze HGC Western Clash możecie obejrzeć z polskim oraz angielskim komentarzem. Pełny harmonogram i drabinkę zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Twelve

HGC Western Clash: Team Twelve lepszy od Method

Drugie starcie HGC Western Clash zakończone. Zwycięstwo powędrowało do Teamu Twelve, który pokonał Method 2:0 i utrzymał się w drabince wygranych. Jes...